Jump to content

azaliz

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About azaliz

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI 10 5G
 1. Tak, nie włączałem klonowania i telefon działa poprawnie. Czy wiecie może czy nowy stable (V12.2.8.0.RJBCNXM) to naprawia?
 2. Nie przenoszę apek czy plików z żadnej instalacji. Zaktualizowałem Mi10 do V12.2.7.0, wraz z nowym TWRP-3.4.2B. Przed instalacją robiłem też Format Data. Po świeżej instalacji wszystko działa jak należy, ale gdy zainstaluje sobie większość moich aplikacji Google Play nagle prosi o odinstalowanie by zwolnić miejsce. Zauważyłem jedną z poważniejszych czynności przed powstawaniem problemu jest włączenie w Klonowanie aplikacji (dwóch apek), ale specjalnie sprawdziłem zaraz po sklonowaniu czy problem powstał i nie. Pojawił się dopiero po jakimś czasie. Problem stale występuje, teraz także poja
 3. Na odblokowanym Mi10 z polskiej dystrybucji zainstalowałem najpierw xiaomi.eu_multi_MI10_V11.0.25.0, gdzie wszystko działało jak należy. Później automatyczna aktualizacja do MIUI12.2.2, gdzie także na początku wszystko działało dobrze. Jednak po zainstalowaniu wielu aplikacji, system zaczął się dziwnie zachowywać. Pewne aplikacje działały poprawnie a część po uruchomieniu od razu się wyłączały np. aparat, Google Maps, nagrywanie obrazu, Xiaomi Home. Zrobiłem więc Ustawienia fabryczne (Wymaż wszystkie dane), a następnie z nowym TWRP zainstalowałem z Recovery xiaomi.eu_multi_MI10_V12.2.2.0.
×
×
 • Create New...