Skocz do zawartości

brzeczyszczykiewicz?wna

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez brzeczyszczykiewicz?wna

  1. Dzięki wielkie, nawet nie pomyślałem że kłódkę można założyć. Ale MMS to dalej czarna magia.
  2. Witam wszystkich po raz pierwszy. Jestem posiadaczem Redmi note 8t, MIUI Global 12.0.1 Stabilna (QCXEUXM) ; android wersja 10 QKQ1.200114.002 No i mam problem, może ktoś miał podobny: 1. Nie wysyła MMS ( konfiguracja w punktach dostępu robiona tak jak pisze PLAY i kilka innych instrukcji na forum i nic. Raz wyskakuje komunikat że nie można wysłać a przy innej konfiguracji mieli i mieli tzn "Wysyłam...") 2. Mam aplikację do obsługi kamery iCSee oraz drugą iSmartVievPro i ani jedna ani druga nie pokazuje powiadomień o wykryciu ruchu (w aplikacjach jest wszystko ustawione dobrze bo na poprzednim telefonie działały) mimo tego, że mam ustawione w telefonie autostart, brak optymalizacji, ciągły dostęp do danych. Wyskakuje kominikat 3. Aplikacja Galaxy Wearable - włączony autostart, dostęp do wszystkiego dosłownie a mimo to po zablokowaniu telefonu rozłącza się (bluetooth ciągle włączony) Miałem wcześniej Lenovo P2 i wszystko śmigało. Przesiadłem się na Redmi i bam! Sądzę, że to problem z aplikacjami leży przy konfiguracji Google ale nie wiem gdzie tego szukać. Bardzo proszę o pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...