Jump to content

neon71

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About neon71

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niby nie beta, a jednak znowu eksperymentuja na produkcji. Ehhh.
 2. Do jakiej wersji ROMa porownujesz? 12.0.3.0 EEA? Jak tam wypada aparat? Bo na 12.2.2.3 był dramat z jakością na głownym, a szeroki w ciemnych miejscach łapał jakieś takie dziwne artefakty.
 3. Znowu wpadła wersja 12.2.4.0 dla EEA po OTA. Tym rwzem niby już stable (nie-beta). Ktoś już ma jakieś pierwsze testy tego buildu?
 4. Jeżeli używasz nowej wersji - możesz powiedzieć coś więcej jeśli chodzi o wydajność, jakość zdjęć etc?
 5. Ja sobie sprawdzam TU Wyszło nowe stable beta dla EEA z numerkiem 12.2.2.4. 12.0.3.0 to jest ostatnia wersja stable (nie-beta) dla EEA. Ja już póki co podziękuję za testy na produkcji i zostaje na ww, pomimo utraty HD w Netfliksie.
 6. No typowe xiaomi jest... Typowe Marka schodzi na psy. Trzeba będzie szukać alternatywnych producentów. Poco f2 pro to w ogóle chyba był jakiś beta test - pół roku na rynku i go wycofują. Nie wróży to dobrze na przyszłe wsparcie.
 7. Kolejny stable-beta rom Załapałem się przez ota: - naprawiony tryb ciemny - poprawiona prędkość działania (nadal nie tak dobra jak na 12.0.3.0) - problem z lagującą klawiaturą nadal występuje - zdjecia nadal wychodzą przejaskrawione i z dużą ilością szumów - profil firmowy (intune) przy wyborze aplikacji do otwarcia np pdf nie wyświetla aplikacji z profilu firmowego. Generalnie jest lepiej, ale nadal nie idealnie. No i to jest kolejna beta, opisana jako stable. Niezły tam mają bajzel przy releasach. Ps. Jak mam nie robić pustych linii skoro pisze z telefonu,
 8. Po powrocie z 12.2.1.0 też macie problem z brakiem certyfikatu Widevine L1? Ja z tego powodu byłem zmuszony wrócić do tego softu, bo na niższych nie miałem certyfikatu (image z downgrade wgrywany fastbootem, 12.2.1 recovery)
 9. Szkoda tylko, że każa czekać 7 dni na odblokowanie bootloadera (EEA). Szukałem innych opcji, co by to wykonać w bardziej partyzancki sposób, ale albo nie ma takowych, albo źle szukałem. Aha właśnie - tak sobie tu piszemy o wszystkich tych błędach, babolach, problemach, a ja zapomniałem się podzielić w sumie dość pozytywnym aspektem używania tejże fantastycznej stable bety. Czas działania SOT jak i całościowy, wydają się być takie same jak w poprzednich softach, jak nie minimlanie lepsze (zwłaszcza jeśli chodzi o deep sleep/czuwanie).
 10. Problem w tym, że przemogłem się , zrobiłem hard reset i... problemy jak były tak są. Generalnie xiaomi vel poco dało ciała z tym softem i tyle. To się wydaje być taką public betą, która przez pomyłkę została pchnięta na produkcję, bo nie wydaje mi się żeby testerzy softu nie mieli w ścieżce testowej podstawowych rzeczy jak tryb ciemny. Ciekaw jestem, czy po odblokowaniu bootloadera, będę w stanie przywrócić 12.0.3.0 bez uceglenia telefonu. Coraz bardziej uświadamiam się w tym, po co została stworzona tania marka poco - to jest taki pologon doświadczalny z nowymi wypustami w wersji beta,
 11. Miałem to samo - to jest spowodowane trybem ciemnym. Wyłącz go i będzie ok. Podobny objaw jest w momencie jak w managerze plików (dowolnym) będziesz chciał otworzyć plik innym programem. Się popisali tą aktualizacją, nie ma co. Chyba nigdy gorszego gniota nie miałem na swoich xiaomi/redmi/poco, a trochę ich przerobiłem. Czekam 7 dni na odblokowanie loadera i cofam się do 12.0.3.0 EEA.
 12. Jak pisałem wcześniej problem występuje również na swype. Ja dam mu parę dni na "wygrzanie się" i zobacze co dalej.
 13. Na chwile obecna z zauważonych problemów: * Ekan "Zeskanuj odcisk palca" jest zbyt krótki (miejsce gdzie jest skaner zlewa się z napisem). * Zacinający się haptyka na gboard po spacji (lag). To samo na swype. Bardzo denerwujące. EDIT: problem występuje tylko w przypadku korzystania z włączonymi gestami. Dolne przyciski (spacja, kropka) reagują dopiero od około 1/3 ich wysokości, co system zapewne odbiera jako "nieścisłość" (start gestu, czy spacja?). * Domyślne ustawienia jasności ekranu bardzo mocno zaniżone (na połowie paska jest nadal dość ciemno) * Zużycie RAMu +800MB
×
×
 • Create New...