Jump to content

Lukikuki18

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Lukikuki18's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witam. Mam słuchawki od kilku miesiecy i bardzo je sobie chwale. Jednak mam pewien problem od wczoraj. Gdy przestanę słuchać i odłożę do pudełka, słuchawki naładują sie(czerwona dioda) a później same włącza się (biała dioda). Myślałem że to wina pudełka bo gdy jest rozładowane pudelko i wsadze słuchawki to słuchawki same się włączają, po naładowaniu było okej. Jednak teraz pudelko jest naładowane i po naładowaniu sluchawek same sie włączają. Choć nie podłączają sie do telefonu (mam ciagle włączony bluetooth) jak wyjmę z pudełka to same się podłączają do telefonu po paru sekundach. Słuchawki gdy są włączone w pudelko po 30sekundach same sie wyłączają (pewnie ze wzgledu że nie znalazł urzadzenia do którego ma sie podłączyć) Czy miał ktoś podobną sytuacje? Dodam że sprawdzałem wkladac do innego pudełka i problem taki sam wiec wina słuchawek.
  2. Witam. Posiadam problem ze słuchawkami xiaomi mi airdots (białe). Mianowicie po użytkowaniu, gdy odkładam słuchawki do powerbanka one się włączają i wydają dźwięk jak podczas sparowania ich ze sobą. I tak ciągle. Zazwyczaj problem rozwiazuje się po podpięciu słuchawek do ładowarki, ale nie zawsze mam dostępny kontakt. Z góry dzieki za pomoc
  3. Witam. Ostatnio zakupiłem słuchawki xiaomi airdots. Jednak podczas rozmowy telefonicznej mój rozmówca słyszy mnie bardzo słabo lub wogole. Co mam zrobić? Czy może to być wada fabryczna?
×
×
  • Create New...