Jump to content

2artur2

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About 2artur2

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Postanowiłem w końcu zmierzyć pojemność baterii w moim telefonie. Ładowarka i kabel oryginalne. Telefon podłączony do ładowania był zupełnie rozładowany (wyłączył się). Telefon naładował się do 100% po około 1,5h i wskazywana pojemność baterii wyniosła ok. 3000mAh. Ładowanie nie zatrzymało się, lecz telefon podładowywał się małym prądem aż do ponad 9h. Pojemność wyniosła wtedy niecałe 3500mAh. Czy ktoś wykonywał podobny test ? Czy Xiaomi robi nas w konia pisząc o pojemności baterii 4700mAh ?
 2. Po tygodniu użytkowania z MIUI 12 wydaje się, że problem ustąpił. Wszystkie połączenia przychodzące były od razu słyszalne. Jedyny błąd po aktualizacji to fakt, że po kliknięciu na powiadomienie "Pomyślnie zaktualizowano MIUI, dotknij, aby wyświetlić informacje o aktualizacji" na ćwierć sekundy pojawia się zbiorcza informacja co jest nowego, a potem znika i wyświetla się błąd "Aktualizacje wciąż przestaje działać" [pisownia oryginalna] i zgłoś albo anuluj. W sumie to drobiazg, ale pojawia się co jakiś czas. Może po kolejnej aktualizacji zniknie.
 3. Wczoraj pojawiła się aktualizacja do MIUI Global 12.2.1 Stabilna (Android 11). Po zainstalowaniu na razie jest ok (dwie próby), ale poczekam jak ktoś będzie dzwonił w dni robocze w najbliższym tygodniu.
 4. Witam, Mam problem z POCO F2 Pro. Nowy telefon. Wszystko śmiga bardzo dobrze, jednak zauważyłem, że czasami podczas odbierania połączeń występuje kompletna cisza. Po kilku sekundach muszę oddzwaniać. Sytuacja wydaje się losowa, tzn. czasami jest ok, a czasami cisza. W trakcie tej "ciszy" zarówno ja jak i rozmówca nic nie słyszą - wiem, bo moi rozmówcy mi to przekazywali. Co do telefonu - wersja MIUI Global 12.0.4 Stabilna. Po zakupie było MIUI 11, ale praktycznie od razu się zaktualizował do nowszej wersji, więc nie wiem, czy problem występował wcześniej. Co mogę jes
×
×
 • Create New...