Jump to content

Dejf

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Dejf's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. heh to zobaczę jeszcze ten czujnik ruchu, jak ruszy do automatyzacji w HomeKit, to jakoś te gniazdko przeżyje (a może kiedyś się zdziwię i się pojawi tak jak mówisz)
  2. Dzięki za szybką odpowiedź. Tak, hub gen 3 z mikro usb. Kurde nie przyszło by mi to na myśl, faktycznie przy gniazdku brak informacji o wsparciu do HomeKit na stronie mi-store.pl Strasznie dziwna ta polityka produktów, ale może się nie znam jeszcze raz dzięki za odpowiedź, pozostanę w takim razie przy gniazdkach łączonych po wifi. Wiesz może czy, np czujnik ruchu będzie działał z HomeKit? link
  3. Dzień dobry Zakupiłem ostatnio dla testów i może przyszłej rozbudowy z oficjalnego mi-store.pl bramkę Mi Smart Home Hub i to nieszczęsne gniazdko Mi Smart Pług (Zigbee). W aplikacji Xiaomi Home na iOS bramka, gniazdko, oczyszczacz powietrza i termometry kwadratowe działają cacy. Jednak miał to być dla mnie kolejny element w budowie HomeKit, gdzie mam sporo innych urządzeń. HomeKit bez problemu widzi bramkę i się z nią łączy, niestety gniazdka i termometrów już nie widzi :( Czy jest na to jakiś sposób? Czy po prosty za wiele oczekuję od urządzenia które niby wspiera HomeKit. Proszę o pomoc, bo mam czas to jeszcze odesłać w diabły :)
×
×
  • Create New...