Jump to content

MrSmugz

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MrSmugz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Wstawiam screeny po instalacji. Na moje oko jest wszystko ok, jednak bootloop dalej jest. ;/ Zrobiłem tylko format data przed instalacją tym razem. Ponad 25 minut czekania po instalacji ale uruchomił się. Dziękuję za pomoc bo dzięki temu się udało Temat do zamknięcia.
  2. Witam, Chciałem zainstalować na telefonie Xiaomi.eu, jednak z niewiadomych dla mnie przyczyn to się nie udało. Instalacja się powiodła, błędów nie było. Przy ponownym uruchomieniu nawet czekanie 15 minut nie pomogło bo wciąż było logo MIUI. Pomyśłałem więc, że poszło coś nie tak, zatem kolejny raz zrobiłem wipe data, cache, system, internal storage. Zainstalowałem na nowo TWRP, tym razem pojawił się błąd: unable to open loop device: /dev/block/loop17 18 19 20. Pomyślałem więc, że coś jest nie tak z MIUI i pomyślałem, że spróbuję z OrangeFox. Tutaj nie miałem kompletnie żadnych błędów jednak instalacja MIUI i custom romu skończyła się czekaniem na kolorowym logo MIUI, więc identycznie jak w instalacji przez TWRP. Macie jakiś pomysł na awaryjną instalację systemu?
  3. Cześć, Zakupiłem Xiaomi Mi Note 10lite i mam problem. Czytnik linii papilarnych przestał działać po kilku dniach od kupna. Próbowałem telefon zwrócić ale sprzedawca odsyła mnie z uporem maniaka do serwisu, a niestety w Niderlandach nie obowiązuje gwarancja na ten telefon... Problem wygląda tak, że czytnik zaczął działać wolniej, nie odczytywał odcisku za pierwszym razem. Kolejnego dnia stwierdziłem, że być może czytnik się zdesynchronizował. Postanowiłem więc dodać odcisk palca na nowo. Podczas dodawania odcisku, telefon złapał jakby tylko kilka części palca i przestał czytać cokolwiek. Zrestartowalem telefon i wówczas opcja zniknęła z menu. Przeprowadziłem więc test, w momencie wejścia do testu odcisku palca wyświetla się komunikat: "fail for: NO FP!" Zrestartowalem telefon do ustawień fabrycznych, problem nie ustąpił. Zaktualizowałem także telefon do najnowszego MIUI Global i także problem nie ustąpił. Prosiłbym was o pomoc, sugestie? Czy może Custom ROM pomoże? Pomyślałem także o instalacji TWRP i wyczyszczeniu cache. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
×
×
  • Create New...