Jump to content

Baranq

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Baranq's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Nie rozumiem pytania. Skoro Huami jest chińskie, i kupiłem na stronie która jako jedyna prowadziła wtedy przedsprzedaż, OFICJALNĄ z resztą - i opisaną we wszystkich możliwych "recenzjach" czy też zapowiedziach tego zegarka to skąd mogłem wiedzieć, że dostanę coś co nie działa. Pierwszy raz zdecydowałem się na taki zakup w crowdfundingu .. i ostati. A LG Winga kupie w sklepie stacjonarnym. MediaMarkt czy cos..
  2. https://www.notebookcheck.net/The-Amazfit-X-gets-a-final-release-announcement-amid-a-deluge-of-dissatisfaction-from-its-Indiegogo-backers.496249.0.html Z tego co widzę nie jestem jedyną niezadowoloną osobą. Poza tym indiegogo jest tylko pośrednikiem w sprzedazy. Produkt jest Xiaomi/Huami - bo pogubić się można co jest co. Wiem jak działa agps, jak gps (usa) a jak glonass (rosja.. a właściwie to jeszcze za ZSRR) Chodzi mi o to, że sposób funkcjonowania tego wgl nie odpowiada zapowiedziom. Ja rozumiem, że coś nie działa DOKŁADNIE, ale jesli GPS potrafi zgubić się 30 razy na 15 km, przerywać połącznie całkowicie lub próbować się połaczyć przed użytkowaniem przez 30 min.. to on NIE DZIAŁA wcale.Nie spełnia swojej funkcji. Poza tym pozycjonowanie na podstawie sieci komórkowej nie jest wyszczególnione w specyfikacji. Dlatego pytanie brzmi .. czy poza indiegogo mam jakąś możliwość reklamacji? Bezpośrednio u Huami? A co do tej nauczki to fakt. Aktualnie napaliłem się na LG Winga.. ale nie kupię go wcześniej niż na Wielkanoc.
  3. Po pierwsze, napisałem o swoich odczuciach. Nikogo nie oskarżając. Po drugie grzecznie zapytałem o pomoc w tej sprawie. Chcąc zaczerpnąć więcej informacji. Po trzecie trochę więcej kultury proszę. Opaski są oryginalne. Łączą się z aplikacją ZEPP, Wszystko poza GPSem działa jak powinno. Tylko pytanie - skoro są wyposażone w system GPS+GLONASS dlaczego co kilka dni po podłączeniu do ww aplikacji następuje "aktualizacja AGPS" ?? Kroki, pulsometr, wszystko inne działa - porównane do innych zegarków. w tym Stratosa, Galaxy Watcha i Apple Watcha. wskazania rózniły się np o 1 uderzenie serca...normalne. Ale GPS gubi sygnał, pokazuje cuda w trakcie biegu (np 1km w 1min i 20 sekund ) Na początku myślałem, że dostałem wadliwy egzemplarz ale po 2 tygodniach przyszedł drugi (wersja GOLD) i też go sprawdziłem.. i to samo - wszystko działa poza GPSem https://www.indiegogo.com/projects/amazfit-x-curved-smartwatch-bow-to-the-future#/
  4. Witam.. W maju lub czerwcu tego roku zakupiłem w "trybie crowdfundingowym" dwa zegarki/opaski AMAZFIT X. Czarny i Złoty. Oba przyszły do mnie w październiku. Problemem jest działanie GPSa. To co wyczynia ten model to totalna porażka. Według waszej strony (https://miuipolska.pl/xiaomi-amazfit-x-powiew-swiezosci/) miał byc wyposażony w system GPS + GLONASS. Tymczasem to co znajduje się w Amazfit X to AGPS.... chyba nie muszę nikomu tłumaczyć jak wielka jest różnica w działaniu tych dwóch systemów. Jestem rozczarowany. W zasadzie czuje się oszukany. O ile mojej dziewczynie - która biega na bieżni i lub ćwiczy na siłowni ten system nie przeszkadza, o tyle ja biegając w terenie nie wyobrażam sobie użytkowania tego urządzenia. Dodam że od 3 lat jestem użytkownikiem Stratosa który spisuje się bez zarzutu i włąsnie przez to działanie tak pochopnie kupiłem "X". Czy jest możliwość jakiejkolwiek reklamacji? Jednak 160 euro drogą nie chodzi.
×
×
  • Create New...