Jump to content

wlosiu

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wlosiu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć Wam Jak zmienić język w safe mode Xiaomi mi 10 na angielski ? Mam chiński i boje się wejść w menu , restartuje zawsze .
 2. Cześć Play,. Nie chcę marnować czasu dlatego pytam teraz mam.globala 12.0.6 z andkiem 10 , ale chcę andka 11
 3. Cześć Wam mam pytanko odnośnie volte stabilnego romu xiaomi.eu_multi_MI10_V12.2.2.0.RJBCNXM_v12-11.zip czy działa volte a dokładniej osóba która dzwoni pokazuje się numer nieznany Wersja rozwojowa niestety ma bug i nie działa, trzeba zmieniać modem itp., bawic się. Nie chcę znowu marnować czasu przy zmianie romu na stabilny i po raz kolejny się okaże że nie działa volte. Wersja stabilna pod Mi 10 Obecnie posiadam rom EEA 12.0.6 stabilny, chcę przejść na eu.
 4. Musisz wgrqc rom od nowa przez fastboot , wersja fastboot nie zip..
 5. Cześć Wam mam pytanko odnośnie volte stabilnego romu xiaomi.eu_multi_MI10_V12.2.2.0.RJBCNXM_v12-11.zip czy działa volte a dokładniej osób która dzwoni pokazuje się numer nieznany Wersja rozwojowa niestety ma bug i nie działa, trzeba zmieniać modem itp. Nie chcę znowu marnować czasu przy zmianie romu na stabilny i po raz kolejny się okaże że nie działa volte. Wersja stabilna pod Mi 10 Obecnie posiadam rom EEA 12.0.6 stabilny, chcę przejść na eu.
×
×
 • Create New...