Jump to content

Radzik29

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Radzik29

 • Rank
  Użytkownik
 1. Nie na wifi też mi nie przenosi tych wiadomości
 2. No właśnie zrobiłem synchronizację i nie zaczytało - bez zmian.
 3. Ok. Co się dało z kosza przywróciłem (choć to nieistotne śmieci). To teraz trudniejsze pytanie czy da się z tej chmury ściągnąć to na telefon? Jeśli tak, to jak?
 4. To jak z aplikacji tego nie zrobię to jak mam zrobić. Czytam 5 raz i serio nie trybię, może nie jestem tak biegły jak Ty. Ale wytłumacz bardziej łopatologicznie np. pobierz to, kliknij to itd... Kurde no jak zczytać te dane z chmury? Jak mam zgrać coś co mam w chmurze Xiaomi, a nie fizycznie na telefonie? Czy one mi się po 30 dniach nie skasują?
 5. No ale jak mam zarchiwizować coś appką czego już nie mam na telefonie fizycznie, a jest tylko w chmurze Xiaomi? Po tym updacie do Miui 12 wyczyściło mi telefon niemal do zera (kontakty zostały i parę ostatnich sms-ów). Te sms-y co potrzebuję odzyskać są tylko w chmurze. MMS brak i tu i tu. Synchronizację wyłączyłem by nie pogarszać sytuacji. Jaką appką mógłbym wyciągnąć te rzeczy z chmury Xiaomi? I decydujące pytanie czy te rzeczy zostaną mi w chmurze jeśli się mieszczę z miejscem czy po 30 dniach znikną? Pomożecie?
 6. Cześć. Sorki boje się utracić dane i jestem powściągliwy w ruchach. W koszu nie ma nic ważnego. Czyli jak zachować dane z głównego menu? Krok po kroku? Mam jeszcze pytanie czy jak mam xiaomi cloud free to moje wiadomości SMS na głównej stronie po 30 dniach nie zostaną usunięte automatycznie? Bardzo dziękuję za pomoc i cierpliwość
 7. Nie no co ty to by wywaliło wszystko Chyba, że się mylę i czegoś nie wiem Ale Panie i Panowie ostrożnie naprawdę nie mogę nic usunąć Chyba, że jak kliknę trash to mi przeniesie to do jakiegoś "kosza" i z tego kosza będę mógł to zgrać - ale tutaj zdaję się na Was. Te sms-y są b. ważne bo mogą być dowodem w sprawie sądowej z moją byłą - jak zginą to chamstwo, kłamstwo i prostactwo wygra w jakiejś części tego świata.
 8. No jestem i co dalej? Bo tu za bardzo nie idzie nic zrobić chyba, żem ślepa istota
 9. Ale mi usunęło SMS-y. Są w Xiaomi Cloud (w google nie wiem jak sprawdzić). Potrzebuję je tylko przywrócić (ostatecznie skopiować). Jak je przywrócę to ze skopiowaniem sobie poradzę. Jak je przywrócić na telefon? Gdzie jest ten kosz? Prosiłbym bym o instrukcję krok po kroku - trochę mam pojęcia o technologii, ale naprawdę nie widzę nigdzie takiej opcji, nie ma guzika czy jakiejś funkcji Stawiam, że jest gdzieś zagrzebana dlatego proszę o pomoc
 10. Dzięki za odpowiedź, ale tam właśnie nic nie ma Ja potrzebuję te prawie 21 000 sms-ów. Zgrywanie tego ręcznie zajmie mi wieki. No musi się to jakoś dać automatycznie zgrać - pomóżcie. Pierdzielona aktualizacja tak się cieszyłem na nowe MIUI, a z tego to mi tylko problem wyszedł.
 11. Cześć. Dzięki za odpowiedź. Przepraszam jak jestem gapa, ale nie widzę takiego guzika. W załączniku screen? Pomożesz bo smsy są dla mnie bardzo ważne. Dzięki. Sorrki edytowałem post i nie mogę wstawić ponownie załączników. Dlatego dubel Widzę tylko guzik do usuwania.
 12. Cześć. Dziś pobrała mi się MIUI 12. Po aktualizacji skasowało mi większość SMS-ów, których potrzebuje. Zachowały się w chmurze XIAOMI jako usunięte. Potrzebuję je chociaż ściągnąć. Jak mogę to zrobić bo ręczne ściąganie SMS w ilości 100-tyś to trochę sporo. Dodam, że chyba nie zachowały się MMS-y. Czemu tak się stało? Co mogę zrobić by odzyskać te informacje? Z góry dziękuje za pilną odpowiedź i pozdrawiam. Sprawa jest pilna bo "usunięte" sms-y w chmurze trzymane są tylko 30 dni. Jest może szansa przywrócić je na nie usunięte?
×
×
 • Create New...