Skocz do zawartości

madret

Użytkownicy
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia madret

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Ok, dzięki za odpowiedź, włączyłem to w piątek, ale przez weekend ani razu mi się żaden automatyczny trening nie włączył, także chyba kiepsko to działa.
  2. madret

    Liczenie kroków.

    Ok dzięki, czyli rozumiem, że nic się z tym nie da zrobić, tylko trzeba machać ręką
  3. W sumie nie wiem, bo o tej funkcji tylko wyczytałem w tego typu artykułach. https://spidersweb.pl/2020/07/xiaomi-mi-band-5-recenzja.html A w którym miejscu włączyć tą funkcję?
  4. madret

    Liczenie kroków.

    Jak wygląda sprawa liczenia kroków w opaskach Mi Band. Na przykładzie Mi Band 4, jestem akurat w trakcie marszu a tu dostaje komunikat, że siedziałeś zbyt długo, albo Mi Band 5, mimo, że się jest w czasie spaceru ilość zliczonych kroków w ogóle się nie zmienia i trwa to przez kilka, kilkanaście minut.
  5. Po ostatniej aktualizacji Mi Band 5 ponoć ma automatycznie wykrywać treningi. https://itigic.com/pl/xiaomi-mi-band-5-new-update-detects-sport-mode/ Czy tą funkcję należy w jakiś sposób włączyć, czy jest automatycznie włączona, ponieważ jeszcze ani razu nie zauważyłem żeby trening był automatycznie włączony.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...