Witam,
Mam taki problem jak w temacie.
W miui 12.0.2 nie mogłem wejść w aktualizacje jak na zrzucie w załączniku. Poczekałem do kolejnej wersji czyli 12.0.3., ściągałem więc na kompie przerzuciłem do telefonu i wgrałem, ale niestety dalej mi to nie działa.
Kolejną sprawą jest aplikacja banku Santander na miui 11 wszystko śmigało, a na miui 12 nie mogę się zalogować. Jest komunikat :" Ta czynność nie może być teraz zrealizowana. Spróbuj ponownie później."
Jest ktoś w stanie mi pomóc?
Pozdrawiam, Jacek.