Jump to content

ReSuperman

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ReSuperman

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note 10 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak czytam różne informacje na forum i mam pytanie: Czy można zainstalować samą apke Dialer i SMS z wersji MIUI PL ( czyli od Xiaomi a nie od Google) i zaimplementować do mojego MIUI Global?
 2. a ten "True called" - Widget "Kontakt" to po jego uruchomieniu od razu dzwonimy do rozmówcy czy jest widok kontaktu (tak jak od Google)?
 3. Zastanawiam się czy defaultowo tak jest przy pierwszym uruchomieniu czy jednak po przeniesieniu danych z innego telefonu coś się zmieniło
 4. Wysylam wszystko widżety "Szybkie funkcje"
 5. Szybki panel - kolejność przycisków. Mam zagadkę: Przejechałem się do sklepu i ten sam model Mi Note 10 Lite ma taką możliwość jak "Edycja" i na dodatek ma ikonkę NFC, czego mój Mi Note 10 Lite nie ma. Od czego to zależy? Ja ma MIUI 11.0.5 a tam na zdjęciu jest 11.0.3. ? To wyżej to ze sklepu a poniżej moje Tu jest chyba rozwiązanie: https://c.mi.com/thread-3158251-1-0.html?sources=1 Czy ktoś ma nowy telefon i jeszcze bez żadnych przenoszonych danych i tam jest ta "Edycja" ?
 6. Ja tu nie widzę aby była taka możliwość. Jakaś podpowiedź?
 7. Kontakty Google u mnie nie mają w ogóle Widgetów a uprawnienia , które zmienić?
 8. Możesz dać zrzut ekranu gdzie "Kontakty Google" mają widget z 3 opcjami wyboru?
 9. W tym filmiku jest pokazana aplikacja "Kontakty i Dialer" i taką pobrałem z ApkMirror ale po zainstalowaniu nie działa (Wyskakuje błąd i aplikacja się sama zamyka). W mojej wersji MUIU nie ma takiego Widgetu tak jak wiadomo od czasu kiedy Xiaomi usunął swoje apki i zastąpił od Google
 10. Tak o to co na filmiku jest pokazane mi chodzi. Możesz jakiś link skąd to pobrać?
 11. To też rozwiązanie ale szukam czegoś "bezpośredniego" do rozmowy
 12. Przeczytałem forum w tej sprawie i widzę, że to zostało już "wyłączone" więc zainstalowałem "Speed Dial" i taki sobie ustawiałem Widget z najczęściej wybieranymi osobami do rozmowy (czyli bezpośrednie połączenie z osobą a nie widok kontaktu jak to umożliwia funkcja "Dodaj do ekranu głównego" ) Pytanie: Czy ktoś może używa czegoś innego do takiego rozwiązania?
 13. Posiadam Xiaomi Mi Note 10 Lite (Android 10 - MIUI 11.0.5) i mam pytanie czy jest możliwość zmiany kolejności przycisków na tzw. "szybkim panelu" (jak na zdjęciu)? Przeczytałem forum i widzę, że jest aplikacja "SystemUI Tuner" https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zacharee1.systemuituner ale czy ktoś z niej skorzystał w tym celu? Albo jakieś inne rozwiązanie?
×
×
 • Create New...