Jump to content

Bonapetro

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bonapetro

 • Rank
  Nowy
 1. Dziękuję za rady. Mam nadzieję, że nowa aktualizacja systemu pojawi się stosunkowo szybko i będzie zawierać poprawki błędów. Tymczasem korzystać będę z zewnętrznych aplikacji mając nadzieję, że będą działać tak jak tego oczekuję. Myślę, że temat można zamknąć. Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam.
 2. 1. Czyli domyślnie wgrywaliby wadliwy soft? Dodam, że przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie pomogło. Pobiorę inny dialer i dam znać czy się coś zmieniło. 2. Nie mam możliwości przesunięcia ikon na boki, nawet po ich pełnym rozwinięciu, stąd nigdzie nie ma ikonki Edytuj. 3. Nie mam dostępnej takiej opcji. Domyśliłbym się gdyby była, niestety wszedłem już w każde możliwe ustawienie w poszukiwaniu tej funkcji - nigdzie nie ma. 4. Poszukam coś w Google Play. Polecasz jakieś, które posiadają wspomniany przeze mnie speed dialing? No to Google się nie popisało swoimi apkami
 3. Witam serdecznie, od 3,5 roku korzystałem z modelu Mi5 Pro, który bardzo miło wspominam. Ze względu na jego wiek, przyszedł czas na zmiany i od niespełna tygodnia stałem się (na razie niezbyt szczęśliwym) posiadaczem modelu Mi Note 10 Lite 6/128 z zainstalowaną stabilną wersją MIUI 11. W ciągu tych kilku dni zauważyłem kilka ważnych kwestii, które chciałbym poruszyć w tym temacie licząc na wsparcie od Was. Oczywiście, przed napisaniem tego posta, zrobiłem dość dokładny rekonesans w Internecie odnośnie tych problemów - niestety żadnej pomocnej informacji nie udało mi się znaleźć.
×
×
 • Create New...