Jump to content

Portalnet

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Portalnet

 1. Masz racje tylko takie dziwne przeświadczenie ze nasi dalecy mali.....mogą sobie wejść i poczytać nasze zbory w chmurze. Popatrzę, na pewno lepsze to niż jakaś inna aplikacja mało znanego producenta. A jest cos ze stajni google ? jakaś aplikacja z możliwością haslowania niektórych ważnych notatek ?
 2. ok, dzięki zobaczę, ....ale jakoś nie mam zaufania do chmury xiaomi
 3. czy na chmurze MI owe notatki tez są z hasłem ?
 4. Witam Jaki prosty programik typu notatnik polecacie z opcją zakładania haseł na konkretne notatki ? (cos a'la notatnik w telefonach samsung) najlepiej też z funkcją backup.
 5. Czy ten telefon ma ramkę plastikową czy aluminiową ? bo na zachodnich forach czytałem cos ze to plastik, zaś w opisie w polskich sklepach ze aluminium.
 6. Dzięki Wiesz zastanawia mnie tez ta wielka bateria w MI 10 Note lite względem trochę mniejszej w 10 lite - czy owa bateria w mi 10 lite wystarcza, nie za skąpa pojemność ? czy ten procek 765G jest mniej pradozerny (wykonany w 7nm), dlatego Xiami zastosowało mniejszą baterie ? i czas pracy jest porównywalny w obu telefonach ? Jak z prockiem, ten 765G jest dużo lepszy wydajnościowo od tego 730 ? bo rożnie słyszę, ktoś pisze że góra 1-2%, zaś gdzieś indziej słyszę, że znacząco mocniejszy. Gdzieś wyczytałem, ale nie dam rady juz tego znaleźć, ze 10lite ma więcej opcji/możliwości niż 10 note lite, cos a-la pełna 10, czy to prawda ?
 7. Witam Który według Was lepiej kupić , który jest lepszy itp ? Czytałem ale nie wiem czy to prawda ze 10 Lite 5G ma więcej funkcji, cos przybliżonego do pełnej MI10. Dlaczego Note ma więcej pasm dla LTE niz MI, czy te pasma które ma Mi 10 lite wystarczają aby korzystać ze wszystkich polskich operatorów ?
 8. Kupiłeś z polskiej dystrybucji ? jak z bateria, długo trzyma ? jak sadzisz czy nie za mała ? Jak czytam to on ma o wiele mniejsza niz Mi10 NOTE Lite ale i procek w MI10 jest chyba bardziej energooszczędny niz w Mi10 NOTE Lite?
 9. Witam Zamierzam kupić swój pierwszy telefon Xiaomi i padło raczej na MI 10 Lite (chociaż rozważam tez trochę Mi10 Note lite ale to tylko w myślach ). Jak dobrze rozumiem telefony oferowane np. w MediaMarkt, mediaexpert, eurortvagd, neonet, x-kom, mi-store.pl, mimarket.pl są z polskiej dystrybucji Xiaomi Polska czy jak to się zwie i maja serwis w css ? Druga kwestia powiedźcie mi jaki rodzaju ROM-u posiadają te telefony z polskiej dystrybucji : global , global EEA czy inny ? Tak bez zakładania nowego tematu zapytam - czy zdarzają się jakieś problemy aby te telefony z polskiej dystrybucji mialy problem z łącznością w sieciach polskich operatorów np z LTE ? (jestem w plusie) Dziękuję za wyrozumiałość.
×
×
 • Create New...