burzami

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About burzami

 • Rank
  Nowy
 1. Ponieważ nic nie pomogło, ostatecznie oddałem telefon do serwisu, jest jeszcze na gwarancji. Dziękuję wszystkim za pomoc!
 2. Dzięki. Mam ustawione tak samo, punkt jest wybrany, na wszelki wypadek uruchamiałem ponownie telefon jakby czegoś nie załapał ale nadal nic. Dodam, że jak wyszukuję w google to pojawiają się wyniki, ale wchodząc w dowolny link już pojawia się komunikat o braku sieci (próbowałem na różnych przeglądarkach). Pozdr
 3. Dokładnie z tego poradnika korzystałem i po ustawieniu wszystkiego nie działa dalej..
 4. U mnie niestety po zmianie zgodnie z instrukcją operatora nadal nie ma internetu :(
 5. Cześć Mam ten sam problem co pozostali. Zaktualizowałem telefon, wystąpił błąd krytyczny przez co straciłem wszystkie pliki...próbowałem zgodnie z instrukcją uruchomić drugą partycję przez Fast Boota, niestety Android zażądał hasła i wszystko zostało skasowane. Przywróciłem ustawienia fabryczne i niby telefon działa, ale nie łączy się z internetem przez transmisję danych. Resetowałem ustawienia sieci zgodnie z instrukcją Operatora ale cały czas to samo. Na tą chwilę telefon jest bezużyteczny. Jest możliwość przywrócenia poprzedniej wersji systemu? Czy telefon trzeba oddać do serwisu? Bardzo dziękuję za pomoc!