Jump to content

ricky90

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ricky90's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. dla wersji GLOBAL czyli v8 to zupełnie normalne, jak pisał inny kolega jeżeli przestawisz stacje i zrobisz od nowa mape to możliwe że bedzie jeździł w wzdłuż. Jest to minus oprogramowania względem chińskiego v7, bo tamtem każde pomiezczenie analizuje jak bedize szybiciej i dopasowuje w która strone jeździć
 2. nie miałem takiego problemu, ale moze pokombinuj z innym dzieleniem pokoi, moze popraw, podziel jeszcze raz, połącz coś i zobacz co sie dzieje.
 3. nie słuchaj tu kolegów którzy tego nie robili tylko sobie wyobrażają:) stawiasz na telefonie z ktorego chcesz obsługiwać hotspota. Potem z drugiego instalujesz aplikacje (tylko żeby połączyć odkurzacz) i łączysz odkurzacz z tym hotspotem. Potem instalujesz apke na tym pierwszy gdzie masz hotspota i działa, odkurzacz łączy się z netem i jest obsługiwany z jednego urządzenia. Koniec prcedury, proszę sie rozejść ps. może da się to jakośc inaczej przykombinować, ale po co?
 4. zaklej czujniki biała kartką np na taśmie bezbarwnej, a jak masz schody to postaw wirtualna sciane
 5. może z tej instrukcji sprawdź: https://vacuumspain.com/solucion-al-problema-poca-agua-en-mopa-xiamo-mijia-2-en-1-styj02ym/
 6. nie ładuj laptopową bo zniszczysz sobie baterie. Poszukaj na internecie ładowarki o identycznym napięciu i zbliżonym prądzie ładowania, a najlepiej pisz do chinczyka, nagraj film i niech wysyła nową na swój koszt.
 7. spróbuj może mimo wszystko ze zmodowanej apki (dostępna na kapiba . ru )
 8. możesz stawiać kazdoraowo hotspot i wtedy obslugiwac normalnie ze smartfona.
 9. cos chyba pisali na ten temat na vacuumspain . com
 10. sam aktualizowałeś firmware czy już przyszedł do Ciebie z 0047? Jaką siecią wifi zgłasza się Twoj STYJ?
 11. spróbuj zmienić język aplikacji na EN i potem ponownie na PL, może pomoże. I ten warunek "jeśli" tez masz jakoś dziwnie ustawiony, daj na "jeśli => twój robot => start vacuum"
 12. o ile dobrze kojarzę uceglenie v7 następowało gdy użytkownik przy zatrzymaniu paska postępu na 80% po jakimś czasie niecierpliwości przerywał tę operacje samemu, natomiast jeżeli dał odpowiednio dużo czasu aby proces sam się przerwał to nie było problemu, tylko po prostu niepowodzenie aktualizacji i tyle. Druga sprawa to, że owszem przypadki były i dużo się o nich pisało, ale zapewne był to promil wszystkich aktualizacji, z którymi tysiące użytkowników nie miało problemu - mi na przykład aktualizacja v7 do 0047 poszła bez żadnego problemu.
 13. @andrewxxx jeżeli nie bardzo zależy Ci na polskim głosie, to zdecydowanie bierz v7 czyli wersje chińską. Mówi tylko po angielsku, i harmonogram ustawiasz wg czasu chińskiego oraz uzywasz modowanej apki która pozwala na prace z EU serwerów, a pozatym same zalety, czyli ma wiele map, szybciej sprząta, dlatego mniej baterii schodzi, nie gubi się, algorytm lepiej dobiera trasy, oszczędniej zarządza wodą, pokazuje zużycie elementów. Niby można czekać aż chinczyki poprawia firmware do wersji global v8, ale kiedy i czy to będzie tego podobno nikt nie wie.
 14. jak stara betoniarka;) rozkręciłbym @grizzly i obejrzał, brzmi na uszkodzenie mechaniczne które powinienieś wyłapać wzrokowo.
 15. nikt sie nie kawpi to chociaż ja Ci odpowiem. Spróbuj może z aplikacji na androida i powinno to wyglądać tak: instalujesz apke, udzielasz wszystkich zgód o które prosi, potem dodajesz odkurzacz do konta i puszczacz pierwsze odkurzanie, w całości, nie przerywasz, nie przekładasz robota etc, tylko czekasz aż sam wróci na koniec do ładowarki. Po chwili masz już zapisaną mapę (w v8 o nic się nie pyta za pierwszym razem)
×
×
 • Create New...