ricky90

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About ricky90

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nikt sie nie kawpi to chociaż ja Ci odpowiem. Spróbuj może z aplikacji na androida i powinno to wyglądać tak: instalujesz apke, udzielasz wszystkich zgód o które prosi, potem dodajesz odkurzacz do konta i puszczacz pierwsze odkurzanie, w całości, nie przerywasz, nie przekładasz robota etc, tylko czekasz aż sam wróci na koniec do ładowarki. Po chwili masz już zapisaną mapę (w v8 o nic się nie pyta za pierwszym razem)
 2. na jakim serwerze miałeś tą aktualizacje? niestety w 0017 jest jeszcze sporo do poprawienia względem 0047...
 3. Cześć, widziałem że ktoś na innym wątku poruszył temat carpet mode, czyli opcji która automatycznie wykrywa żę odkurzacz jest na dywanie i zwiększa ciąg na turbo. Czy jest to techniczne możliwe na naszym STYJu i przy pomocy których czujników jest to realizowane (ponieważ ja np mam dywan z czarnymi wzorami i czujniki spadku musiałem pozaklejać)? Pytam bo zawsze po odkurzaniu muszę puścić podwójne sprzątanie turbo na obszarze dywanu, a skoro to urządzonko jest takie mądre to możnaby to przecież robić autoamtycznie
 4. 2. Producent o ile dobrze pamietam pisze że wolno wlewać tylko zwykłą wodę. W moim STYJu leje wode z filtra brita, żeby kamień nie zaczął się tam osadzać.
 5. jeżeli ktoś juz potrzebuje do STYJA takiej podkładki, a ma na względzie estetykę to proponuje pójść do home&you i wybrać nieprzepuszczalną mate na stół (taką pod talerz), przykleić do niej stację ładującą taśmą 2-stronną i po temacie :)