raf_

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About raf_

 • Rank
  Nowy
 1. Dokładnie. Próbowałem na TiVi Mate, ale te same kanały zachowują się tak samo. Dziwi mnie to skoro teoretycznie urządzenie powinno być w stanie obsłużyć (i robi to) materiały 4K, a z lepszym Full HD sobie nie radzi. Rozumiem, że nie udało Ci się do tej pory wymyślić żadnego rozwiązania? EDIT DLA POTOMNOŚCI: w opisanym przypadku świetnie radzi sobie aplikacja VLC - niestety korzystanie z niej nie jest tak super wygodne.
 2. @Matheusz, może w takim razie spróbuję, ale szkoda Live Channels. Jest świetnie zintegrowana z boxem i pilotem. No cóż, dzięki :)
 3. Cześć, korzystam z przystawki MiBox 4K i oglądam na nim IPTV. Mam niestety problem z niektórymi kanałami Full HD. Śmieszność sytuacji polega na tym, że naprawdę są to tylko niektóre kanały. Testowałem to na aplikacji zewnętrznej SS IPTV - tam te kanały po prostu nie działają płynnie, obraz jest jakby klatkowany. We wbudowanej do boxa aplikacji - Live Channels - te same kanały odtwarzają się, ale obraz nie jest zsynchronizowany z dźwiękiem. Dźwięk leci normalnie, wizja jakby na 2-krotnym przyspieszeniu, po chwili od czasu do czasu pojawia się kółeczko ładowania, a następnie kanał znika. W momencie, kiedy chce przełączyć na kolejny, MiBox jakby zmienia kanał, ale cały czas zostaje na poprzednim. Po dłuższej chwili przeskakuje, albo trzeba ponownie włączyć apkę. Kompletnie nie wiem, czym to może być spowodowane. Może ktoś tutaj ma jakiś pomysł? Dodam tylko, że nie jest to wina dostawcy, bo te same kanały na komputerze śmigają okej.