Jump to content

pompio

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pompio

 1. Dzięki za konkret. Niestety nie mam roota. Rozumiem, że nie ma odpowiedzi na moje pytanie?
 2. Panowie, bardzo fajnych spraw się tu dowiaduję. Jestem wdzięczny. Ale proszę mi odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego mój telefon nie osiąga więcej po WiFi jak 21Mbps, gdzie karta sieciowa jest o takim samym standardzie jak karta w laptopie, który osiąga nawet 93Mbps. Ta sama sieć. Urządzenia leżą koło siebie. Router pracuje w paśmie 2.4Ghz.
 3. No fajnie Panowie, Tylko dalej nie wiem czy mój problem da się rozwiązać?
 4. Dzień dobry, Od jakiegoś czasu nie dostaję powiadomień z messengera. Żeby powiadomienia przychodziły, messenger musi być zminimalizowany. Jak jest wyłączony wtedy lipa. Żeby było ciekawiej, moja partnerka ma dokładnie ten sam telefon i ten problem u niej wystąpił kilka dni później. Mam na pokładzie: MIUI 12.0.4 ANDROID 10 Instalowałem starsze wersje Messengera i nie pomagało. Tylko z tą aplikacją jest problem. Czy ktoś zna rozwiązanie?
 5. Tak w lapku, jaki w telefonie prędkość sprawdzam za pomocą speedtest. W lapku za pomocą speedtest-cli w konsoli, a w telefonie albo za pomocą aplikacji, albo za pomocą przeglądarki. Przede wszystkim gdzie? Ale też sobie myślę, że to bez sensu, ponieważ mój router pracuje tylko w 2.4Ghz. Więc co mi da przestawienie telefonu(jeśli sie da) na 5Ghz?
 6. A gdzie to się ustawia?
 7. Witam, Pytanie do ekspertów i znawców. W specyfikacji tego telefonu na telepolis.pl jest napisane że karta sieciowa jest w standardzie 802.11 a/b/g/n/ac. Łącze w domu mam do 100Mbps. Na laptopie uzyskuję po WiFi 90-93Mbps. W telefonie max 21Mbps. Z czego to wynika skoro teoretycznie karta sieciowa 802.11 a/b/g/n/ac spokojnie powinna dać radę?
 8. Dzień dobry, Na początku roku kupiliśmy sobie z moją partnerką takie same telefony. Chyba w lutym mój się zaktualizował do Androida10. A telefon mojej pani do tej pory nie dostał aktualizacji. Dwa takie same telefony, ta sama sieć, a aktualizacje dostaje jeden. Czy ktoś mi to wyjaśni? Pozdrawaiam
×
×
 • Create New...