Jump to content

DJZogar

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DJZogar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Czy może mi ktoś pomóc z moim K30 5G Nie mogę nawet zgrać z tel danych na cokolwiek bo aplikacje wszystkie się wyłączają podczas przesyłu danych pena jak podepnę to się rozłącza co sekundę tak samo jest kablem. Próbowałem nawet przez FTP wysyłać to również zaczęło mi wywalać apkę. Wszystko się posypało po przedostatniej aktualizacji romu. Obecna wersja również nic nie poprawiła. Powrót do wersji z androidem 10 kończy się tylko restartem tel i nic więcej. Ściągnąłem poprzednią aktualizację z serwera alternatywnego, nie mam pojęcia może być tam jakiś wir który zagnieździł się w tel i robi taki bajzel czy o co chodzi.
 2. Tylko że w stabilnej wersji jest na mój tel android 10 a ja mam teraz 11
 3. K 30 5G po aktualizacji pierwszej do androida 11 tel nadaje się do wbijania gwoździ. Teraz zainstalowałem dzisiejszą aktualizację i jak na razie gdzie nie wejdę to wraca do poprzedniego menu. Chcę na przykład oczyścić pamięć to po mieli i myk wraca do poprzedniego menu. Jak można wrócić do 10 bo ta 11 mnie dobiła. Czy ewentualnie próbować instalować wersję stabilną. Tylko czy ta stabilna ma również tak aktualizacje co tydzień
 4. Na moim K30 5G jedna wielka tragedia. Ściągam jeszcze z głównego serwera paczkę. Zamulił się tak ze chodzi teraz jak 386 na win XP Apki jak się uruchamia to się odpalają i wyłączają samoczynnie. praktycznie nie wiele działa w tym tel najgorsze że nie generuje żadnych błędów chyba że ja nie wiem jak je wygenerować. A tak już było prawie fajnie
 5. Czyli prosta sprawa z tym odblokowaniem jest. Podpinam do kompa dwa razy kliknę i działa. To w takim razie biorę ta CN wersję A macie jakieś inne sprawdzone sklepy gdzie można kupić ten tel bo wiadomo ali to gwarancje mam do drzwi. Niestety w Polsce nigdzie nie mogę znaleźć.
 6. Jako że chce być nowym użytkownikiem więc mam mega istotne pytanie dotyczące wersji K30. Na Ali są dwie wersje jedna jest global a druga CN. I teraz pytanko czy jak sobie zakupię tą wersję CN to po wgraniu waszego softu będzie wszystko śmigało, bo jakoś tak pokrętnie opisane te tel są na Ali.
×
×
 • Create New...