Jump to content

sero666

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sero666

 • Rank
  Nowy
 1. A jest gdzieś jakaś instrukcja (najlepiej w języku polskim) krok po kroku dotycząca roota i spolszczenia?
 2. Ma ktoś może jakiś filmik jak zachowuje się tak uceglony odkurzacz? Jakie są jego reakcje na przyciski, reset wifi lub reset całego urządzenia?
 3. Tak podsumowując, jakie są obecnie różnice między V7 (z Ali) a V8 (np. z morele)? I na jakich stabilnych wersjach oprogramowania? Wiem że w V7 od którejś wersji jest opcja wyboru trybu mopowania Y lub S, tylko nie wiem czy próbując zaktualizować odkurzać do tej wersji nie uceglę odkurzacza. Pytam ponieważ teściowa posiada V7, ale od zakupu jeszcze nie miałem odwagi go aktualizować. Dodatkowo teraz sam planuje go kupić i nie wiem czy lepiej brać V7 od chińczyka z gwarancją "do bramy" czy lepiej V8 (global) z polskiej dystrybucji? Dodatkowo mam pytanie o możliwość wgrania do V7 polskie
 4. Ale nie miał problemu z pompowaniem wody podczas odkurzania z mopowaniem? Kilka postów wyżej widziałem że niektórzy mieli z tym problemy.
 5. Też szukam w wersji v7, serwery chińskie lub zmodowana apka mi nie przeszkadzają, a jakby nie patrzeć v7 ma więcej opcji: kilka map, wybór trybu mopowania (Y lub S). Ma ktoś link do jakiejś dobrej oferty na wersję v7? I ogólnie czy problem z mopowaniem przy firmware 47 został jakoś rozwiązany?
×
×
 • Create New...