Jump to content

kaimexiao

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About kaimexiao

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie problem z zapominaniem map rozwiązał dopiero mod od vevsa. Zresztą miałem kilka innych mniejszych problemów które na tym sofice zniknęły. Jedyne czego na obecną chwilę brakuje to multimap. W ogóle jaka jest teraz aktualna wersja oprogramowania? Dodali w końcu multimapy i można aktualizować czy dalej staje/brickuje?
 2. Przed zakupem robota szukając opinii w internetach, trafiłem na niemieckie fora gdzie kategorycznie odradzali dolewanie płynów do zbiornika bo uszkadzało sprzęt. Jak mi się będzie nudziło w robocie to może poszukam znowu.
 3. Nie potrafię sobie poradzić aby wykluczyć dywany przy mopowaniu. Jak to robicie? Tworzycie dwie osobne mapy; jedna na normalne odkurzanie, druga na mopowanie z wykluczonymi obszarami? Jeśli tak to jak na zmodowanej aplikacji stworzyć te dwie odrębne mapy? Siedzę pół dnia i za każdym razem tworzy nową mapę i nie idzie ustawić aby zapamiętał dwie. Mam mod od vevsa na wersji 044. Nie potrzebuje zaktualizować aby były multimapy? I jeszcze na koniec kwestia dozowania wody, która po kilku minutach się jakby zawiesza i odkurzacz przestaje podawać wodę mimo ponad połowy zbiornika. Ktoś tez
×
×
 • Create New...