Jump to content

Cristiano

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Cristiano's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witam. Panowie potrzebuję pomocy odnośnie nagrywania w aplikacji TiviMate w wersji premium. Przy próbie zmiany folderu do nagrań audycji wyskakuje mi komunikat, że nie można zmienić folderu, a próbuje ustawić folder na zewnętrznym dysku USB (przy zmianie na inny folder w wewnętrznej pamięci nie ma tego problemu). Nadmieniam, że to raczej nie jest ograniczenie Androida TV, ponieważ w programie Live Channels, który jednak działa dość topornie nie ma takiego błędu i z powodzeniem można nagrywać na zewnętrznej pamięci. Zatem proszę o rady. Pozdrawiam.
  2. Witam. Przeczytałem wiele podobnych tematów na forum, ale zbiór tych wszystkich informacji jest albo mało czytelny albo faktycznie nie znalazłem informacji na temat mojego problemu. Posiadam mianowicie ww. MiBox, który podłączam kablem optycznym do kina domowego lub kablem hdmi. O ile mi wiadomo na wyjściu optycznym Mibox daje tylko dźwięk 2.0 o tyle przez hdmi powinno wszystko działać przy 5.1. Ale tak nie jest. Używałem różnych programów do obsługi wideo i do streamingu typu kodi, mx Player, netflix itd. Wszędzie muszę się posiłkować dekoderem Dolby Pro Logic żeby dźwięk grał na wszystkich głośnikach mimo że materiały były w formacie audio 5.1. Pomoże ktoś?
  3. Mam taki sam problem z kilkoma kanałami na live channels. Ta aplikacja korzysta zapewne z hardware urządzenia do dekodowania obrazu i nie które są "za mocne". Ma tu znaczenie wydajność naszego boxa zdaje się. Jednak te same kanały na innych urządzeniach dają radę. Być może inna apka jest w stanie korzystać z renderowania software jednak to zużywa mocno zasoby a i sama live channels fajnie jest jak zauważyłeś zintegrowana z interfejsem.
  4. Witam. Od jakiegoś już czasu korzystam z iptv na moim MiBoxie poprzez aplikację live channels, na której ładuję płatną listę m3u poprzez aplikację PVR Live, która łączy się w całość razem z live channels. Jest to bardzo wygodne mając skrót na pilocie do tych apek i kanały ładują się niemal natychmiast. Jednak proszę o pomoc. Gdy używam tej samej listy na smartfonie Sony i na laptopie poprzez inne programy do obsługi iptv wszystkie kanały chodzą płynnie. Jednak na tej samej liście są 3 kanały tv, które się zacinają na MiBoxie, tzn obraz idzie przycięty tak samo dźwięk, a w środku obrazu kręci się i miga kółeczko buforowania. Zauważyłem, że te 3 kanały najpewniej są najlepszej jakości, jest to na pewno rozdzielczość wideo 1920x1080 jak większość kanałów, ale podejrzewam, że jest wyższy bitrate. I za pewne tu leży problem i MiBox ma problem z płynnym odtwarzaniem tych 3 kanałów. Czy są jakieś zewnętrzne sterowniki lub jakieś ustawienia w urządzeniu by móc to poprawić? Raczej wykluczam że aplikacja live channels nie daje rady, bo podejrzewam, że ona korzysta z dekodowania hardware. Jakieś pomysły? Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...