rrafal

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rrafal

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od jakiegoś czasu użytkuję odkurzacz STYJ02YM i generalnie jestem z niego zadowolony. Od niedawna ma jednak problem z mapą, a dokładniej ze stacją dokującą. Po zrobieniu nowej mapy wszystko działa bez problemu przez kilka dni. A potem nieoczekiwanie na mapie stacja dokująca pokazuje się w innym pokoju, niż fizycznie stoi (nie odłączam jej, nie przenoszę). Nie pomaga przenoszenie stacji dokującej do pokoju, gdzie jest obecnie na mapie, bo jak uruchomię odkurzacz to i tak coś gmatwa i odkurzacz ruszając z bazy pokazuje w aplikacji, że robi nową mapę. Jak go ponownie wyśle do stacji dokującej sporo się najeździ zanim ją znajdzie. Jak już zadokuje to po ponownym odpaleniu apki wraca stara mapa (ta dobra), ale i tak stacja dokująca jest w innym miejscu, niż jest w rzeczywistości. Puszczając odkurzacz po raz kolejny sytuacja powtarza się. Jedyne co pomaga to skasowanie mapy i tworzenie mapy mieszkania od początku, ale i tak po kilku odkurzaniach znowu na mapie stacja dokująca zmienia położenie. Czy ktoś się spotkał z moim problemem i wie jak go rozwiązać (nadmieniam, iż odkurzacz ma wersję oprogramowania 3.5.3_0047).
 2. Od ponad miesiąca użytkuję odkurzacz STYJ02YM i jestem z niego zadowolony.. Na początku objechał mieszkania i bez problemu zrobił mapę. Odkurzał jak trzeba, jednak ostatnio coś mu się zamieszało z mapą, a mianowicie nieoczekiwanie na mapie stacja dokująca pokazała się w innym pokoju, niż fizycznie stoi (nie odłączałem jej, nie przenosiłem). Nie pomaga przenoszenie stacji dokującej do pokoju, gdzie jest obecnie na mapie, bo jak uruchomię odkurzacz to i tak coś gmatwa, a poza tym chcę by stacja stała tam gdzie na początku. Czy jest jakiś sposób, by przenieść na mapie stacje dokującą w inne miejsce, niż pokazuje to aplikacja w telefonie, czy też jedynym sposobem jest usunięcie mapy i zrobienie nowej.
 3. Witam, czy może udało się komuś "normalnie" (bez żadnych kombinacji) wgrać aktualizację 0047. U mnie aktualizacja staje na 93 % i po jakimś czasie mam komunikat, że aktualizacja nie udała się. A może znacie sposób jak ją wgrać. Poza tym mam jeszcze jedno pytanie. Czy jak mam aktualizację 0044 to mam wgrać od razu aktualizację 0047, czy też muszę szukać wcześniejszych, tj 0045 i 0046.