Jump to content

Józek44

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Józek44

 • Rank
  Użytkownik
 1. Może i tak jest, ale nie chodzi czy w ogóle łapie fixa na oprogramowaniu BipOs 0.5.2 i jak to się spisuje np. jadąc na rowerze. Czekam na odpowiedzi tych co mają to oprogramowanie.
 2. Jest ok, zbliżyłem się do okna i za chwileczkę złapał fixa, wszystko działa dzięki za informację. Ciekawy jestem czy ci co mają BipOs 0.5.2 dobrze im łapie fixa proszę o jakieś wypowiedzi.
 3. Spróbuje przjść na oryginał i zobaczę jak jest. No niestety wgrałem Mi Fit wgrało się oryginalne oprogramowanie i jest tak samo, a może w domu w bloku nie złapie tylko trzeba wyjść na zewnątrz.
 4. Jak już pisałem wyżej mam wersję BipOs 0.5.2 wszystko jest ok, oprócz tego, nie wiem czy ci co mają wgraną tą wersję też im nie łapie fixa, może spróbować przejść na oryginalne oprogramowanie.
 5. Ja włączyłem kompas na drugą stronę i już ponad 1.5h i nie łapie pokazuje tylko ciśnienie a wysokość i kierunki dalej jest "ładowanie", może ktoś wie o co chodzi.
 6. Irasty, ja mam do ciebie pytanie odnośnie tego 0.5.2, sprawdzałeś czy czy działa GPS, i czy kompas pokazuje wszystkie dane, bo u mnie pokazuje tylko ciśnienie i więcej nic cały czas jest napisane "ładowanie"
 7. Czy w BipOs 0.5.2 jest możliwość ustawienia wyświetlania "Kto dzwoni" i "Kto wysyła sms", ewentualnie jak to zrobić. Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź, już sam doszedłem do tego. A może na to pytanie ktoś odpowie, czy można amazfit bip wybudzać dotykiem zamiast przyciskiem z boku, gdzieś w internecie wyczytałem że można, ale pewien nie jestem i nie mogę tego uzyskać.
 8. Ok, będę próbował. Dzięki Ściągnąłem jeszcze raz i teraz poszło wszystko sprawnie. Raz jeszcze dziękuję za podpowiedź.
 9. A z tego linku https://drive.google.com/file/d/1_FcVTPfFfdmIHz17Ap2j7JVVfGzLCTMl/view?usp=drivesdk
 10. Cześć, jestem tu nowy poczytałem trochę o tych firmwarach, wgrałem tą paczkę z podanego linku, ale po wgraniu pliku .fw chcąc wgrać .res nie chce się wgrać wyświetla że jest niepasująca wersja czy coś takiego i musiałem wrócić do wersji oryginalnej, może jesr uszkodzony ten plik.
×
×
 • Create New...