Jump to content

Zybus44

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Zybus44

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrobiłem tak jak napisałeś i nadal wyświetla że nieprawidłowy adres URL.
 2. Na chrome mi pobiera plik.. ale wygląda on tak..
 3. Sporo tych programów. Jak ustawie na przeglądarkę to pobiera mi takie coś jak na zdjęciu i później wyskakuje że nie można pobrać bo nieprawidłowy adres URL. Jak ustawie pdf w przeglądarce to udało się normalnie wyświetlić plik tylko że nie jest on pobrany na telefon, tylko jest do odczytu. Jak wchodzę przez menadżer plików w pobrane to nic nie ma, a zawsze było.
 4. Wczoraj usunąłem aktualizacje i aktualizowałem od nowa ale to nic nie dało. Teraz z tej strony co wystawiłeś zrobiłem zainstalowałem i nadal to samo jest :/. Chyba będę musiał usunąć wszystko i wrócić do ustawień fabrycznych telefonu.
 5. Dane czyściłem już chyba że 100 razy. Xodo pobrane i nadal to samo. Jak już pisałem programy mam bo wcześniejsze pliki otwieram normalnie. Tylko pobrane od jakichś 2 tygodni pobierają się z tą ikoną i nie chcą otworzyć...
 6. Nie wiem co to ten rom i skąd to zabrać. Tak próbowałem na przeglądarce Xiaomi i chrome. Na chrome pobrało i plik miał same chińskie litery.
 7. Raczej nie chodzi o brak programu bo wcześniejsze pliki normalnie otwieram.
 8. Witam. Nie wiem czy dobry dział ale jestem już zdesperowany. Od jakiegoś czasu nie mogę otworzyć żadnego pobranego pliku. Mogę normalnie pobrać, wyskakuje mi w aplikacji pobieranie. Następnie gdy klikam otwórz to pobiera mi się plik o nazwie downloadfile-10.bin przy tej 10 różne curry są w zależności od tego co pobieram. I wtedy wyskakuje mi błąd pobierania nieprawidłowy adres URL. Nie mogę pobrać żadnego pliku, jeżeli coś potrzebuje to muszę wejść na laptopa. Czy ktoś miał może podobny problem i wie jak go rozwiązać? Widziałem już jeden taki temat był na forum ale żadnego odzewu. Dodam że pli
×
×
 • Create New...