Jump to content

ninja267

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

ninja267's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witam, ostatnio chciałem ustawić interaktywną tapetę, która zmienia się wraz z porą dnia (świt, południe, noc itp), jednak po ustawieniu tapeta zatrzymała się przy gwieździstym niebie w ciągu nocy. W dzień nic się nie zmienia. Poszukałem trochę i gdy mam włączony dark mode, to tapeta pozostaje w takiej pozycji. Jednak gdy go wyłączę, to tapeta zaczyna się w końcu zmieniać. Czy jest sposób, żeby z włączonym trybem dark mode tapeta mogła poprawnie funkcjonować? Wersja Androida: 10 Wersja MIUI: 11.0.1.0
  2. Przepraszam za brak zdjęć, jednak ten pasek jest prawie niewidoczny i zrobienie zdjęcia tego paska jest niemożliwe. Pasek pokazuje się na każdej aplikacji, która wyświetla ciemne kolory. Pasek znajduje się na środku ekranu poziomo i pokazuje się tylko wtedy, gdy jest wyświetlany ciemny obraz oraz jest niska jasność ekranu. Wtedy pasek jest ciemniejszy od reszty obrazu. Gdy jasność jest minimalna i obraz wyświetla jasne kolory (biały itp.) to pasek jest niewidoczny.
  3. Witam, niedawno kupiłem nowy telefon Xiaomi Mi 9. Używam wszędzie ciemnego motywu, więc głównie widzę ciemne kolory. W nocy gdy miałem ustawioną jasność na minimalną, zobaczyłem cienki pasek świecący się innym natężeniem światła. Jest ledwo zauważalny, ponieważ różnice w natężeniu światła są niewielkie. Ten pasek znika, gdy zwiększam jasność ekranu. Mam MIUI 10 I Androida 9. Czy ten pasek może być spowodowany przez software, czy jest to uszkodzenie mechaniczne?
×
×
  • Create New...