Stormnet

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Stormnet

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbuj przesunąć bazę o metr do przodu.
 2. Miałem to samo, mi pomogło przeniesienie bazy w inne miejsce (przesunąłem ją metr w lewo)
 3. Z tego kompa z Linuxem z którego robiłeś roota uruchamiasz MC, w oknie wybierasz połączenie po powłoce i kopiujesz co chcesz z jednego okna do drugiego.
 4. Coś może z tym rootem jest bo u mnie po rootowaniu nie łączy się z ruterem jeżeli w ruskiej apce wybiorę rejon EU, ustawię Chiny i nie ma problemu.
 5. Jeżeli robiłeś roota pod Linuxem a potem próbujesz łączyć się WinSCP w Windows to brakuje kluczy autoryzacji, które są w katalogu .ssh pod Linuxem. Po każdym wyłączeniu i ponownym włączeniu odkurzacz generuje nowe hasło do root dlatego zostaje tylko połączenie za pomocą kluczy SSH -wymaga wygenerowania pary kluczy (publicznego i prywatnego), na podstawie których nastąpi autoryzacja do serwera.
 6. Mojego roota udało mi się zrobić przy pomocy tego poradnika https://blog.lupin.rocks/fixing-xiaomi-styj02ym-update-stuck-on-80/
 7. Udało mi się zrobić roota na 0047, męczyłem się z tym bo do minimum skrócili czas kiedy shell jest aktywny, kilkanaście uruchomień na jedną komendę.
 8. Aktualizacje robiłeś poprzez zmianę w routerze dnsmasq?
 9. Nalewasz wodę pod sam korek, zamykasz go, przechylasz kilkakrotnie żeby powietrze uleciało ku górze, trochę kropel wyleci, powstanie podciśnienie i nie ma prawa nic już kąpać. Jeżeli kapie z pojemnika to widocznie jest nieszczelny.
 10. Potwierdzam, po aktualizacji do wer. 46 czasami zatrzyma się i wyłączy.