Jump to content

Robalo

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Robalo

 1. Dodatkowo, czasami nie uruchamiają mi się niektóre sceny, na przykład nie włącza mi się gniazdko elektryczne (Xiaomi Wifi) gdy wilgotność osiąga dany poziom (czujnik BT Xiaomi okrągły). Sytuacja z dzisiaj. Ostatnio jest dramat z działaniem tego systemu, jak tak ma to działać to wycofuję się z tego. Trwa to już dobre 2 miesiące, raz już resetowałem wszystko od nowa i mam już dość. Ktoś jeszcze napotyka takie problemy EDIT: Po 15 sceny zaczęły działać prawidłowo. Stabilność leży.
 2. Dokładnie tak, jak piszesz. Sam jestem ciekaw czy to wina bramki czy samego czujnika.
 3. Cześć rezmus, oryginalnej apki nie testowałem - pomyślałem właśnie tak jak napisałeś, że to nie jej wina, ale wspomniałem że używam modowanej żeby było jasne. Bramka ZNDMWG03LM. Bateria wg apki ma stan "OK", więc nie wiem o co chodzi. Czasami działa kilka godzin, czasami półtorej doby. Jest może jakiś log tego czujnika?
 4. U mnie za to, od jakiegoś czasu nagminnie i permanentnie rozłącza się w modowanej MiHome czujnik ruchu Aqara Human Motion Sensor (serwer CN) - dosłownie raz dziennie muszę go podłączać od nowa. Mega irytujące, ma ktoś podobną przypadłość? Na przykład dzisiaj - działał do 19:32 i "do widzenia".
 5. Jedyne co mogę napisać, to że u mnie wszystko działa prawidłowo - także to nic globalnego.
 6. Niestety u mnie nie działa. Zresetowałem bramkę (ZNDMWG03LM), ustawiłem w smartfonie strefę czasową na Chiny GMT+8, dodałem bramkę ponownie do Mi Home mod (region PL) i bramka dodała się z ustawioną strefą czasową GMT+8 - zmieniłem na CET, ustawiłem w telefonie spowrotem właściwą strefę, następnie przetestowałem scenę z otwarciem drzwi...i ciągle to samo, wciąż przy wywołaniu automatyzacji widzę czas przesunięty o +7h i ustawione przeze mnie ramy czasowe nie działają. Czy coś robię źle albo w złej kolejności? Czy czujnik otwarcia drzwi Zigbee też muszę zresetować przy resecie bramki? (w jego logu widzę prawidłową godzinę) Czyscenę muszę dodać od nowa? EDIT: w końcu zrozumiałem, chodzi o to żeby najpierw ustawić strefę w telefonie, potem wejść w tryb parowania na bramce, następnie zresetować czujnik i zrestartować bramkę odłączając ją i podłączając ponownie do prądu. Po tym zabiegu można przywrócić właściwą godzinę w telefonie.
 7. Witam, Jakie jest obecnie najlepsze Smart gniazdko? Jest w końcu jakieś z naszą europejską wtyczką z uziemieniem, pomiarem zużycia i o normalnej wielkości? Mam najnowszą bramkę Aqara MultiMode.
×
×
 • Create New...