Jump to content

Robalo

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Robalo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dodatkowo, czasami nie uruchamiają mi się niektóre sceny, na przykład nie włącza mi się gniazdko elektryczne (Xiaomi Wifi) gdy wilgotność osiąga dany poziom (czujnik BT Xiaomi okrągły). Sytuacja z dzisiaj. Ostatnio jest dramat z działaniem tego systemu, jak tak ma to działać to wycofuję się z tego. Trwa to już dobre 2 miesiące, raz już resetowałem wszystko od nowa i mam już dość. Ktoś jeszcze napotyka takie problemy EDIT: Po 15 sceny zaczęły działać prawidłowo. Stabilność leży.
 2. Dokładnie tak, jak piszesz. Sam jestem ciekaw czy to wina bramki czy samego czujnika.
 3. Cześć rezmus, oryginalnej apki nie testowałem - pomyślałem właśnie tak jak napisałeś, że to nie jej wina, ale wspomniałem że używam modowanej żeby było jasne. Bramka ZNDMWG03LM. Bateria wg apki ma stan "OK", więc nie wiem o co chodzi. Czasami działa kilka godzin, czasami półtorej doby. Jest może jakiś log tego czujnika?
 4. U mnie za to, od jakiegoś czasu nagminnie i permanentnie rozłącza się w modowanej MiHome czujnik ruchu Aqara Human Motion Sensor (serwer CN) - dosłownie raz dziennie muszę go podłączać od nowa. Mega irytujące, ma ktoś podobną przypadłość? Na przykład dzisiaj - działał do 19:32 i "do widzenia".
 5. Jedyne co mogę napisać, to że u mnie wszystko działa prawidłowo - także to nic globalnego.
 6. Niestety u mnie nie działa. Zresetowałem bramkę (ZNDMWG03LM), ustawiłem w smartfonie strefę czasową na Chiny GMT+8, dodałem bramkę ponownie do Mi Home mod (region PL) i bramka dodała się z ustawioną strefą czasową GMT+8 - zmieniłem na CET, ustawiłem w telefonie spowrotem właściwą strefę, następnie przetestowałem scenę z otwarciem drzwi...i ciągle to samo, wciąż przy wywołaniu automatyzacji widzę czas przesunięty o +7h i ustawione przeze mnie ramy czasowe nie działają. Czy coś robię źle albo w złej kolejności? Czy czujnik otwarcia drzwi Zigbee też muszę zresetować przy resecie bramki? (w jego logu widzę prawidłową godzinę) Czyscenę muszę dodać od nowa? EDIT: w końcu zrozumiałem, chodzi o to żeby najpierw ustawić strefę w telefonie, potem wejść w tryb parowania na bramce, następnie zresetować czujnik i zrestartować bramkę odłączając ją i podłączając ponownie do prądu. Po tym zabiegu można przywrócić właściwą godzinę w telefonie.
 7. Witam, Jakie jest obecnie najlepsze Smart gniazdko? Jest w końcu jakieś z naszą europejską wtyczką z uziemieniem, pomiarem zużycia i o normalnej wielkości? Mam najnowszą bramkę Aqara MultiMode.
×
×
 • Create New...