Jump to content

Cichynowy

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Cichynowy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. @rezmus Wiem,wiem że pytanie było o gniazdko,ale ciekawiło mnie czy bez internetu pójdą inne automatyzacje w obrębie zigbee. Dzięki za odpowiedź.
 2. Zrezygnowałem z kamer od xiaomi,więc temat można zamknąć.
 3. @rezmus A automatyzacje w obrębie zigbee również wymagają dostępu do internetu? Np między czujnikami otwarcia okien/drzwi a bramką-uruchomi alarm bez wifi?
 4. Cześć Jaka kamerka zagada z centralką na serwerze europejskim bez kombinacji? Czy ma kto już tą nowszą wersję kamerki 360° 2K global?
 5. Spróbuj kropelkę smaru mu dać.Ja coś takiego kombinowałem i nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem error 1 Następnym razem kupię silniczek bo zdaje się,że na ali widziałem nowszą wersję.
 6. Tak naprawdę to problem silniczka.Sam kupiłem dwie używki z error 1 chyba ze sklepu czy czego tam bo koleś miał ich trochę i wystarczył zabieg z podłączeniem zewnętrznego zasilania. Jeden odkurzacz miał przepracowane 85h a drugi 66h,więc nie tak dużo.
 7. Cześć. Jestem nowy na forum-postanowiłem założyć konto i temat,ponieważ skończyły mi się pomysły/możliwości na znalezienie informacji po numerze seryjnym robota. Czy ktoś ma dostęp do tych informacji-chociażby datę produkcji? Wiem,że na kartonie jest ta informacja,lecz kartony nie pasują do robotów
×
×
 • Create New...