Dwoorak

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Dwoorak

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobra Panowie, dalej mi to nie działa parę razy pisałem do Play o restart tego itp itd.. i teraz napisali mi, że jest to aktywowane u mnie. Przyciski mam zaznaczone odnolte i vowifi. W czym może jeszcze leżeć problem , że nie mam ani volte ani vowifi? (Play a telefon to mi 9)
 2. Mi dalej nie udało się uruchomić ani VoLTE ani VoWiFi, jeśli wchodzę tu co Ty to po wejściu w mbn config loading mam NOT SUPPORT. Jakieś jeszcze pomysły/ wskazówki?
 3. Dzisiaj sprawdziłem, na innym telefonie normalnie wykonuje połączenia a tutaj dalej nie wyświetla nawet ikonki od VoWiFi. Jakieś pomysły?
 4. W sumie, to nie SMS przyszedł i zmieniłem spowrotem
 5. VoLTE nie działa też chyba, niedawno dopiero to aktywowałem w sumie a w pracy nie mam zasięgu tylko wifi. Na poprzednim tel działało i w sumie z pół roku temu miałem Samsunga też ładnie działało.
 6. Wpisałem te dwa kody i pojawiło mi się to w ustawieniach. Kartę przełożyłem do drugiego tel co obsługuje VoWifi i aktywowałem. Kartę spowrotem wrzucam do mi9 no i nie ma ikonki przy baterii o połączeniach przez wifi a jak chce zadzwonić to jest napisane że nie ma sieci żeby połączyć się z wifi, a oczywiście jestem połączony przez wifi. Sieć to Play
 7. Witam, widzę temat o VoWiFi, czy znalazłaby się osoba która pomogłaby uruchomić tą opcję na Xiaomi mi 9? W ustawieniach nie mam wgl opcji o połączeniach przez Wifi. Wersja to Global 11.06 android 10.