Jump to content

grecicho

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by grecicho

 1. Wielkie dzięki za odpowiedzi, właśnie o to mi chodziło! Jak będę miał jeszcze jakieś pytania to na pewno się tutaj zgłoszę.
 2. Po podłączeniu Pocophone F1 do komputera nie widać miniaturek zdjęć, ani filmów. Z innymi telefonami, jakie miałem nie było takich problemów. Wy też tak macie? Bo nie chce mi się wierzyć, że nowa wersja androida odpowiada za takie chore zmiany. Chyba nie muszę mówić jak cholernie niewygodne jest klikanie na każde zdjęcie, otwieranie go i sprawdzanie, czy to akurat to, którego szukam. Szczególnie jeśli posiada się na telefonie ponad 1000 zdjęć i filmów.
 3. Witam, mam kilka pytań odnośnie tego modelu. - Czy ekran jest znacznie lepszy od ekranu w Pocophone F1? Mam ten telefon i niestety dotyk jest tragiczny. Na rogach ekranu nie zawsze działa... Często pisząc smsa trzeba dotykać 2-3 razy palcami w miejscach gdzie są umiejscowione klawisze "p" i "l", żeby załapało. - Czy podłączając Mi 9 Lite do komputera i chcąc sobie np. przegrać zdjęcia nie ma problemów z wyświetlaniem miniaturek zdjęć i filmów na komputerze? W Pocophonie F1 niestety miałem z tym problem i były wyświetlane tylko ikony, zamiast miniatur... Screen poniżej: - Ile realnie wytrzymuje bateria w tym modelu? - Czy da się już kręcić filmy 1080p przy 60 klatkach? - Czy Mi9Lite posiada jakieś wady, o których powinno się wiedzieć, zanim kupi się telefon?
 4. A taka to różnica, że używając jeszcze jakiegoś szpecącego telefon kondoma, który go dodatkowo poszerza i pogrubia nie będę mógł używać kontrolera na bluetooth.
 5. Ktoś może potwierdzić na ile wystaje ten obiektyw aparatu? Pytałem kilka osób i każda mówiła inaczej, a ta wartość wahała się między 1mm-4mm. I drugie pytanie - czy obiektyw w RN8P odstaje bardziej niż w RN8T?
 6. Witam. Pytałem na kilku forach, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Może tutaj ktoś będzie obeznany w temacie. Kiedy można spodziewać się następców modeli 8 i 8T, czyli nowych smartfonów od Xiaomi za cenę 600-1000zł?
×
×
 • Create New...