Jump to content

Tadeusz73

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tadeusz73's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Tadeusz73

  Tapety

  Witam.Skąd pobieracie tapety na telefon mi 9lite?
 2. Witam.Problem dalej pozostał.Kontakty mam na gogle.Jeśli chcę zapisać kontakt do którego chce dopisać zdjęcie ,wyskakuje powiadomienie że kontakt jest już na koncie gogle.Kiedy edytuję kontakt wstawiam fotkę zapisuję i wszystko jest ok.Ale podczas dzwonienia tej osoby zdjęcie się nie wyświetla.Chyba już dokładnie to opisałem.Nie wiem może mam coś ,gdzieś odznaczone błędnie.Ale sam już nie wiem gdzie jest bład.
 3. Ja dokładam zdjęcie ale nie działa
 4. Tak robiłem zaznaczyłem karta sim i ok,ale nic się nie działo.Coś pewnie robię nie tak.A ta aplikacja pomaga? Jak sprawdzić ,że kontakty są w Gogle?U mnie to nie działa Witam ma m problem z tymi kontaktami.Jak sobie wybieram ustawienia to mogę importować z karty sim,ale mam wybór na gogle lub xiami.Jak zrobić by wybrać kartę SD.Chcę aby podczas wybierania połaczenia pokazywało osobę dzwoniącą.Dziękuję Nie wiem kupiłem w sklepie dragonist.Telefon mi9lite?
 5. Witam.Jak skopiować kontakty z karty sim na telefon mi9lite.Proszę o pomoc
 6. Dziękuję za wszystko ,ale już mnie dzisiaj głowa boli od tego wszystkiego.Nie poradziłem sobie ale dziekuję Wszystkim Dziękuję Działa ...... Edit: nie piszemy posta pod postem, korzystamy z przycisku edycji posta. /pkonrad
 7. Nie mogę pobrać tej aplikacji na telefon ,coś muszę ustawić? Tak zrobiłem, ale wyskakuje błąd.
 8. Jak Pan to zrobił? Mogę pobrać sobie z poczty ten link.Bo teraz piszę z komputera.Muszę jeszcze mieć coś na telefonie zainstalowane?
 9. Inne powiadomienia to np:poczta,facebok
 10. Ale to chodzi o miu11,czy chodzi o system.Z tego co wiem to nakładka jest najnowsza,ale system to nie wiem jaki powinien być.Telefon używam drugi dzień ,ale do puki nie było tej nowej nakładki ,to ikonki wyświetlało. Może Pan wie do kogo się udać ,ja jestem z Pilzna podkarpackie?
 11. Jak wchodzę w ustawienia wybieram sobie odpowiedni motyw i wtedy zaznaczam wyświetlanie baterii,i ikon powiadomień wtedy jest wszystko ok i wciskam zastosuj.Jednak na ekranie głównym jest tylko motyw ,data i naładowanie baterii,nie ma ikon powiadomień słuchawki itp
 12. Pewnie A może mam coś źle ustawione.Jak ustawiam sobie styl zegara tam są ikonki,wtedy zatwierdzam.Na ekranie głównym już tych ikonek nie ma.Gdzie jest problem? Dziękuję.Pewnie poczekam.Wgranie tej aktualizacji nie wpłynie na gwarancję?Jak często są takie aktualizacje,i czy dużo ludzi ma z tym problem?
 13. Aktualizację Miu11,otrzymałem wczoraj.Chodzi o nakładkę czy o system w telefonie.Jest szansa że dostanę aktualizację? Czemu mam to robić sam ,skoro sklep sprzedał mi nowy telefon? A może mam coś źle ustawione.Jak ustawiam sobie styl zegara tam są ikonki,wtedy zatwierdzam.Na ekranie głównym już tych ikonek nie ma.Gdzie jest problem?
 14. Dzięki.Ale sobie nie poradzę. Czy ten problem się kiedyś naprawi. Zostanie dodana jakaś aktualizacja.Ja nic nie robiłem telefon włączyłem dopiero wczoraj. Po prostu nie chcę pogorszyć sprawy. Proszę mi napisać czemu tak się dzieje, że to nie działa. Telefon zakupiony w sklepie Dragonist.
×
×
 • Create New...