Jump to content

Proffess1

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Proffess1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Odnośnie tej zworki to wystarczy tylko połączyć na chwilę przed flashowaniem wtedy program połączy się z box'em. Co do tych kluczy DRM, w jaki sposób mogę to sprawdzić ?
 2. Co do kluczy DRM czy Netfliksa to tego jeszcze nie sprawdzałem. Programem, którym przywróciłem boxa do życia jest usb burning tool, a co do zwarcia wystarczyło użyć cienkiego drucika. Z resztą kilka postów wyżej kolega zamieścił pomocne linki, dzięki którym byłem w stanie naprawić "uceglonego" Mi Box'a.
 3. Dziękuję za pomocne wskazówki. Po kilku próbach ostatecznie udało się "uratować" Mi Box'a i wszystko działa jak powinno. Po czym został zaktualizowany do Androida 9 i mam pytanie związane z nim a mianowicie czy u Was również nie działa wyszukiwanie głosowe?
 4. Dziękuję za odpowiedź. Wydaje mi się, że wprowadziłem Was w błąd podając nieprawidłowy model, bo tak naprawdę posiadam Mi Box'a S 4k (MDZ-22-AB). Czy z tej metody z linku powyżej również mogę skorzystać ?
 5. Cześć. Mam problem z tym urządzeniem, a mianowicie przy próbie wgrania oprogramowania nagle się wyłączył i niestety nie dał już więcej żadnych oznak "życia". Nie można wejść w recovery, kompletnie nic, po podłączeniu do prądu jedynie świeci się dioda w wejściu jack. Być może ktoś mierzył się z podobnym problemem i mógłby się wypowiedzieć czy istnieje jeszcze szansa na postawienia go "na nogi"
×
×
 • Create New...