looser106

Nowi użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About looser106

 • Rank
  Nowy
 1. Odnośnie podlinkowanego tematu, odniosę się do wszystkich poruszonych propozycji po kolei: 1. W opcjach programistycznych konfiguracja USB ustawiona na transfer danych 2. W opcjach aplikacji dane dla Ustawie dwukrotnie wyczyszczone, a wszystkie powiadomienia włączone (nie wiem gdzie kolega widzi drugą sztukę aplikacji "Ustawienia"? Ja mam jedną) 3. Telefonu nie przywracałem do fabrycznych, nie po to do licha kupuję nowy telefon i świeży wyciągam z pudełka żeby od razu bawić się w takie rzeczy Dalej nie wyskakuje mi powiadomienie odnośnie faktu podłączenia po USB. Uruchamia się jedynie ładowanie i koniec.
 2. Heh, telefon po uruchomieniu miał MIUI10, ale kiedy dostałem powiadomienie o nowej wersji softu po prostu zgodziłem się na aktualizację. Teraz ciekaw jestem, czy na 10 zostałby wykryty... Gwoli ścisłości, gdyby to jak u ciebie miał znaczenie - na lapku Win10.
 3. Cześć Po riserczu gugli, for, wykopu i czego tam jeszcze nadal nie potrafię znaleźć rozwiązania na chyba dosyć popularny problem. Mianowicie po podłączeniu tel pod USB telefon nie jest wykrywany przez komputer, a w telefonie nie ma możliwości wyboru w jakim charakterze podpinam telefon po kablu. Próbowałem już chyba wszystkiego, instalowałem różne sterowniki (ADB i jeszcze jakieś inne spięte w zip), zainstalowałem Mi PC Suite, instalowałem na tel jakiś soft niby też od sterowników, próbowałem bezskutecznie uruchomić kombinację *#0808#, ściągnąłem jakiś eksplorator plików na tel z dostępem do roota, bo tam w którymś folderze jest rzekomo jakiś plik, który trzeba zmodyfikować (którego z resztą nie znalazłem) - i nic. Po podłączeniu telefon po prostu zaczyna się ładować i tyle. Wszystkie opcje od debugowania odpalone, a np. przy tetheringu usb widnieje podpis, że USB niepodłączone. Bardzo proszę o pomoc. Czuję się już lekko zrezygnowany, a to nowy telefon zakupiony wczoraj. Oryginalny kabel z zestawu, wypróbowałem wszystkie porty w laptopie. Stary xiaomi jest wykrywany bez problemu :/