pezet40

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pezet40

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy to normalne ze pomimo uzycia zmodowanej apki i przestawieniu odkurzacza na region Polski, musze uzywac czasu chinskiego aby ustawic harmonogram odkurzania?
 2. Czy komukolwiek udało zapisać się w aplikacji więcej niż jedną mapę? czy można wybierać mapy przy odkurzaniu? zaznaczam że mi się nie udało na oryginalnej apce (modowanej jeszcze nie próbowałem)
 3. Nie ma "Zarządzania mapami" tylko jest "Lista map" ewentualnie "Edytor obszaru". W liście map mam tylko jedną mapę i nic nie można dodać ani usunąć
 4. mi też nie rozpoznaje dywanów bo jeszcze oficjalnie nie ma takiej funkcji tylko w tych zmodowanych apkach mozna to jakoś włączyć Da się zapisać kilka map tego samego mieszkania 70m? chciałbym jedną mapę dokładną (wtedy on wjezdza pod łóżka, za łóżka itd i tą bym stosował 1x w tygodniu). Drugą mapę chciałbym z strefami zakazanymi (pod stołem gdzie 10 minut walczy z krzesełkami bo nóżki są o 1cm szersze niż odkurzacz, pod łóżkiem, za łóżkiem i tą bym stosował na codzień), a trzecią mapę chciałbym jeszcze z większą ilością stref zakazanych (do mopowania) Na tą chwilę jest za dokładny i sprząta dokładnie codziennie całe mieszkanie gdzie jest to zbędne i zajmuje mu to sporo czasu. A stawianie stref i potem ich usuwanie w kółko mija się z celem.
 5. Czy modowana Apka z kapiba.ru dobrze współpracuje z odkurzaczem w wersji 0045? Moj odkurzacz nie chciał się połączyć z wifi w domu. Okazało się że restarty routera nie pomagały, wszelkie rekonfiguracje też nie, dopiero zmiana nazwy SSID z Gtnet_2/8 na Gtnet28 rozwiązała od razu problem. Także jak ktoś ma nietypowe znaki w nazwie sieci niech je usunie. Tu jest fajna instrukcja po polsku z bliźniaczego modelu "https://www.aze.com.pl/upload/instrukcje/xiaomi_vacuum_cleaner.PDF" i w tym bliżniaczym modelu podoba mi się funkcja odkurzania 1,5m dookoła siebie ale w STYJ02YM mi nie działa. Wg. instrukcji powinna sie właczyc po przytrzymaniu przycisku "home". Komuś działa?