Jump to content

pbrud

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pbrud

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ja się jeszcze dopytam. Jak przywraca się ustawienia fabryczne? W ten sam sposób jak reset Wifi? Cos robię źle, bo nigdy po takim resecie nie cofnął mi się firmware odkurzacza. Nie zgineły też mapy zapisane na koncie MI. Jedyne co się stalo, to że musiałem ponownie podpinać odkurzacz do aplikacji.
 2. Dla zainteresowanych. Dzięki pomocy Rezmusa (siedział nad tym większość weekendu), udało się zdiagnozować, że problemem u mnie był nowy plugin RN - posiada błędy, przez które na niektórych telefonach nie działa poprawnie. Wgranie spreparowanego plik plugins.json, wymuszającego używanie starego typu plugina rozwiązało sprawę. Popraw mnie Rezmus jeśli coś przekręciłem. I jeszcze raz dziękuję!
 3. 1349 nie mam na zadnym telefonie ani samsungu na ktorym nie dziala, ani na dzialajacym Xiaomi w 1001012 mam katalog 1066550 rowniez na obydwu telefonach. juz probowalem skopiowac plik main.bundle miedzy telefonami. nie pomoglo.
 4. to samo konto na kazdym telefonie. nie dziala na samsungach, dziala starym xiaomi. w folderze z pluginami mam te same wersje. bo zakladam ze interesuje mnie folder INSTALL. tyle mi sie udalo zdiagnozowac na ten moment. aha. na samsungach mialem wlaczona automatyczna aktualizacje pluginow.
 5. uzupelnie jeszcze, ze instalacja vevsa w powyzszej wersji na telefonie, na ktorym nigdy nie bylo instalowane zadne MI HOME, rozwiazuje problem. Wniosek: przy odinstalowywaniu aplikacji zostaja jakies smieci, kto podpowie gdzie ich szukac, zeby dobrze wyczyscic telefon?
 6. Czesc, Posiadam da egzemplarze 1S. Dzisiaj zauważyłem ze w obydwu wyszarzyła mi się opcja ustawiania mocy, zmiany harmonogramu, no go stref etc. dodatkowo z widoku z mapą nie mogę odkurzacza wyslac do bazy ani uruchomic odkurzania. dziala to tylko z widoku kafelków w aplikacji MI HOME. Korzystam z modyfikowanej wersji vevsa. Podniesienie wersji do 5.6.40 nie pomoglo. Przepięcie na serwer chinski nie pomoglo. Zainstalowanie oryginalej aplikacji i podpiecie odkurzaczow (region China) rowniez nie pomoglo. Problem telefonu wyeliminowalem, bo na innym dzieje sie to samo. W czym moze
×
×
 • Create New...