Witam,
Po wyczyszczeniu telefnu i próbie instalacji nowego oprogramowania wyskakuje mi komunikat o tym że nie udało się zainstalować systemu oraz w nawiasie (No such device). Kiedy chcę zmienić pamięć z karty sd na pamięć wewnętrzną to przy niej jest napisane 0mb tak jak by nie było dysku. Jest możliwe że po wyczyszczeniu danych został uszkodzony dysk ?