Skocz do zawartości

ARTU87

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ARTU87

  1. mam problem przy próbie wklejenia ze schowka.Aplikacja Supremo-wpisuję numer ID, pojawia sie prośba o hasło-mam je zapisane w notatkach więc robię kopiuj do schowka. Przy próbie wklejenia hasła do Supremo(dłuższe naciśnięcie)pojawiają się opcje"Automatyczne wypełnienie" i "częste zwroty". Czy to jest problem aplikacji Supremo i tam to trzeba zgłosić, czy może jest jakaś opcja w telefonie? Gdy próbuję wkleić w miejsce ID to wszystko działa poprawnie, tylko problem przy wklejaniu hasła
×
×
  • Dodaj nową pozycję...