Jump to content

Robson68

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Robson68's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Mam podobny problem , tylko u mnie reaguje i pokazuje prawidłowo ikony głośności . Brak dźwięku przy sms. Samoczynnie odznaczyła się opcja ,, bez dźwięku,, w ustawieniach sms . Niestety po zaznaczeniu z powrotem przez chwilę było dobrze a potem znów brak powiadomienia dźwiękowego przy sms . Telefon uruchomiony ponownie , brak efektu
 2. Tak jak pisał kol.Albert uaktualnienie radia Medianav w Dacii Duster spowodowało , że Android Auto działa prawidłowo . Ja zainstalowałem wersję 4.9.594934
 3. Albert jakiej używasz wersji AA ? Android 9 czy 10 ? Bo dziś przymierzam się do aktualizacji MediaNav jak to ma pomóc w uruchomieniu AA
 4. Moim zdaniem nie jest to wina Dacii a dokładanie radia MedianavEvolution bo kolega ma Dacię Dokkera z tym samym radiem -telefon Xiaomi pocophone F1 i działającego Androida Auto . Tak więc wina leży po stronie Xiaomi . Pomijając fakt nie działania Androida Auto , radio w aucie nie rozpoznaję nawet telefonu jako pamięci masowej ( odtwarzanie muzyki), sprawdzałem na RLinkach tam działa i można słuchać muzyki .
 5. Ponownie pytanie czy w związku z brakiem połączenia telefonu z auta , można to gdzieś zgłosić ? Jakaś forma pomocy technicznej Xiaomi ?
 6. Niestety dalej telefon nie łączy się z radiem
 7. Dzięki . Niestety zainstalowanie MIU 11.0.1 stabilna nie rozwiązało problemu , ciągle przy połączeniu kablem łączy i rozłącza. Zainstaluję AA i zobaczę jutro jak będzie choć jestem pesymistą . Czy Xiaomi ma jakąś pomoc techniczną na PL , żeby zgłosić ten problem ? znalazłem w necie coś takiego Włącz tethering przez USB w ustawieniach telefonu i wybierz transfer danych. To powinno działać. u mnie było nie włączone , może to być to ? gdy mam to włączone u góry pokazuje mi się ikona usb ( pamięci rozszerzonej )
 8. Instaluję MIU 11 i idę zobaczyć czy coś się zmieni . Pytanie do kolegi focusik09 - jaką masz wersję AA zainstalowaną ? ostatnia jest chyba w 1 wersji ale poprzedniej były po 3 ?nie wiem czym się róznią ?
 9. Masz rację najprościej ale biorąc pod uwagę , że ten problem jest chyba dość znany ( inne fora internetowe nie tylko polskie ) nie wydaję mi się , żeby to było takie proste. Bo dlaczego łączy się z RLINK ? Nie mam za bardzo przetestowania z innymi autami niż auta z Rlink lub MediaNav. Dziękuje za próbę pomocy , będę czekał aż pojawi się jakieś rozwiązanie lub nowsza wersja MIU Aktualnie pozostaje mi uchwyt do telefonu i korzystanie z niego zresztą telefon jest nie wiele mniejszy do ekranu MNE .
 10. OK Ale dlaczego sam telefon nie łączy się z autem (android auto odinstalowany)? Myślę , że to jest przyczyna , brak rozpoznania przez auto podłączonego telefonu .
 11. W chwili obecnej Android auto całkowicie odinstalowany , mimo , to telefon nie łączy się z autem . Testowane na 3 różnych autach z takim system( MediaNav) , podłączony do Renault z RLINK od razu znajduję foldery z muzyką . Więc problem nie leży w aplikacji android auto ale chyba w samym telefonie ( oprogramowanie ?), bo przy podłączeniu przez kabel USB powinien być rozpoznany jako rozszerzenie pamięci masowej? Pozostaje mi chyba czekać na wersję MIU 11 ?
 12. Witam Mam następujący problem z telefonem redmi note 8 pro, próbowałem zainstalować android auto , apka zainstalowana i działa na telefonie .Problem następuję przy połączeniu przez kabel z radiem ( Dacia MediaNav System) , pojawia się i ginie ikonka połączenia, telefon łączy się i rozłącza . Wypróbowałem 4 różne kable , na każdym to samo . Wg informacji znalezionych w internecie problem jest znany , ale wszystkie porady nic nie zmieniły ( włączone debugowanie przez USB , usunięte sklonowane aplikacje czy tez usuniętę sparowanie z telefonem .W chwili obecnej odinstalowany Android Auto , mimo , to telefon nie łaczy się przez kabel USB z autem . Myślę , że przyczyną jest wersja androida lub wersja MIUI Global 10.4.5 . Podobno jest już wersja 11 ale póki co jeszcze niedostępna . Ktoś rozwiązal taki problem ?
×
×
 • Create New...