Jump to content

pszczolek

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pszczolek

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze jedno pytanie po aktualizacji do 047 mam lipnego lektora który gada po angielsku.. Da się jakoś przywrócić poprzedniego?
 2. Witam Mam pytanko wgrałem sobie modyfikowana apke zamiast ori i teraz kiedy mam wybrany polski serwer po zalogowaniu nie wyświetla mi wogole żadnej mapy na podglądzie podczas gdy odkurzacz pracuje.. Widzę tylko niebieskie tlo nic więcej. Da się to jakoś naprawić? Nie chciałbym znów wracać do ori apki bo teraz szybciej mi się apka łączy z robotem Robot sam doczytal sobie mapę po ok 10 min więc temat nie aktualny
 3. Ponawiam pytanie czy na ori apce jest już możliwość podłączenie robota do serwera europejskiego? Widziałem że model ten jest już dostępny na serwerze polskim ale niestety bezskutecznie udało mi się STYJa pod niego podpiąć..
 4. A czy odkurzacz jest już wykrywany poprawnie na regionie Europa/Polska na ori APCE?
 5. ja nadal czekam na update..w aplikacji Mi Home nadal jest tylko stara wersja 44
 6. Jak ktoś potrzebuje pojemnik na wodę bez pojemnika na odkurzanie to jest dostępny już na aliexpress US $19.99 50%OFF | Zbiornik na wodę do Xiaomi VIOMI V2 odkurzacz robot Xiaomi VIOMI V2 PRO odkurzacz robot https://a.aliexpress.com/pgBMfcku Sam zamówiłem z kuponem 3/20 dolcow z polskiego magazynu
 7. Jest jakiś mod który pozwoliłby zmniejszyć wielkość minimalna strefy no to go? Domyślnie jest ona dla mnie za duża i nie mogę dokładnie określić robotowi aby omijal wieszak na ubrania..
 8. Carpet mode działa jest tylko jedno ale jak mam ustawiony odkurzacz na silent to na dywanie przechodzi tylko na medium mimo tego że w opcjach dałem turbo.. Da się to jakoś poprawić?
 9. Wyszła nowa wersja 5.6.17 jakie zmiany ona wprowadza? Rezmus powiedz mi krok po kroku jak uniknąć skasowania mapy podczas przejścia z ori apki na apke kapibary? Czy da się ją jakoś zapisać na wszelki wypadek?
 10. A powiedz mi rezmus do czego służy funkcja equipment flushed?
 11. Nie wiem jak ale robot na ori apce sam sobie przywrócił język angielski po zakończonym sprzątaniu
 12. A da się zainstalować moda na ori apke czy tylko poprzez jej wcześniejsze usunięcie?
×
×
 • Create New...