Jump to content

Gisiu

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Gisiu

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pewnie chodzi o to, że komendy w samej apce obsługującej odkurzacz są angielskie (obecnie też polskie), bo sam odkurzacz nadal gada tylko po chińsku na oryginalnym mi home.
 2. Nie da się, w stan uśpienia przejdzie tylko jak odłączy się go od stacji ładującej ale wtedy też stopniowo rozładowuje się bateria.
 3. Witam, A czy zmodowana wersja Mi Home wykryje i umożliwi aktualizację firmware robota jeśli wyjdzie nowa skoro robot jest na europejskim serwerze a na oryginalnym Mi Home mógł być tylko na chińskim? To jedno pytanko. A drugie - jeśli zmodowany Mi Home pokazuje info o aktualizacji Mi Home ale tego oryginalnego to aktualizować czy nie (nie straci się wtedy możliwości utrzymania robota na europejskim serwerze?) czy może nie aktualizować tylko czekać na nową zmodowaną wersję?
 4. Udało się z innej przeglądarki w telefonie, widocznie w ustawieniach domyślnej była jakaś blokada włączona.
 5. No i właśnie tak zrobiłem, pojawił się plik jaki ma być pobrany, miejsce gdzie się zapisze i rozmiar 142mb, wciskam ok i nie może się zainicjować pobranie - pojawia się info "nie udało się pobrać ze względu na błąd serwera". Coś blokuje pobieranie ale niestety nie mam pojęcia co, co może oznaczać ten błąd serwera?
 6. Witam Chciałem pobrać moda (teraz 5.6.12) ale pojawia się informacja - nie można pobrać ze względu na błąd serwera. Co trzeba zrobić żeby można było pobrać? Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...