Jump to content

Enonir

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enonir's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Ukłoniło mi się - czytanie ze zrozumieniem. Robiłem wipe data a nie format Tym samym wszystko działa jak należy. Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka
 2. Podpowiedzcie proszę - instalacja po raz pierwszy na tym egzemplarzu Mi Note 10 (tucana). Unlock/TWRP/instalacja - w efekcie bootloop do recovery a pod Windowsem folder z internal storage - pliki i foldery z losowymi nazwami. Flash najnowszego Global przez MiFlash - wstaje bez problemu. Potem instalacja i efekt jak wyżej. Flash najnowszego EEA przez MiFlash - wstaje bez problemu. Potem instalacja i efekt jak wyżej. Coś pominąłem? Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 3. Może pobierz jeszcze raz, albo zwolnij trochę miejsca w telefonie.
 4. RN7 - nie działa mi ściszanie głośniczka przy uchu klawiszem Vol- z boku telefonu - wskaźnik się pokazuje, że poziom głośności maleje, ale faktycznie jest cały czas taki sam, bez zmian. Ktoś zaobserwował podobny bug?
 5. Ustawienia / Pulpit / Układ pulpitu / Szuflada aplikacji - w tym trybie co jakiś czas wracając do pulpitu z jakiejś aplikacji uruchamia się on bez dolnego paska skrótów. Potem pasek (bez reguły, po jakimś czasie) potrafi wrócić.
 6. W międzyczasie zmieniałem romy, na innych to nie występowało, tylko Miui. Full wipe był robiony nie raz w tym czasie.
 7. Hej! Od kilku miesięcy (aktualizuję na bieżąco miuipolska) problem mam taki, że w większości przypadków wyjście z aparatu (stockowegopo, po zrobieniu zdjęcia) powoduje zwis miui - kilka sekund telefon wisi na tapecie i nie reaguje, po kilku sekundach ładują się ikonki i widgety. Czy ktoś z Was tak miał? Można to zdebugowac, przeczytać jakieś logi?
×
×
 • Create New...