Skocz do zawartości

Czyjatoja

Użytkownicy
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Czyjatoja

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Zastanawia mnie tylko dlaczego na wyłączonym telefonie podłączonym pod prąd pokazuje stan baterii tak jakby się ładowal
  2. A coś więcej możesz powiedzieć? Jeżeli to gniazdo USB, to może sam bym to wymienił. Telefon nie jest również wykrywany przez komputer po podłączeniu przez usb
  3. Witam, Od wczoraj mam problem z ładowaniem mojego telefonu. Objawy: -na włączonym tel, po podłączeniu ładowarki nic się nie dzieje - na wyłączonym tel, po podłączeniu ładowarki pokazuje stan baterii, ale nie ładuje (przez całą noc przy pradzie poziom naładowania spadł o 1%) Telefon był kilka razy resetowany oraz raz formatowany. Sprawdzałem na kilku różnych ladowarkach i jest to samo. Działają one na innych urządzeniach. Ampere pokazuje tylko napis 'disconnected' przy podłączonej ładowarce. Proszę o pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...