Witam,
Od wczoraj mam problem z ładowaniem mojego telefonu.
Objawy:
-na włączonym tel, po podłączeniu ładowarki nic się nie dzieje
- na wyłączonym tel, po podłączeniu ładowarki pokazuje stan baterii, ale nie ładuje (przez całą noc przy pradzie poziom naładowania spadł o 1%)
Telefon był kilka razy resetowany oraz raz formatowany. Sprawdzałem na kilku różnych ladowarkach i jest to samo. Działają one na innych urządzeniach. Ampere pokazuje tylko napis 'disconnected' przy podłączonej ładowarce.
Proszę o pomoc.