Jump to content

negatyw

Użytkownicy
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

negatyw's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. A ja sticka sprzedałem i kupiłem shielda 2019 pro. Polecam.
 2. @ kuzik: Nie gram w gry i nie cierpię na nadmiar kasy, ale wybrałem Nvidia. Obszar moich zastosowań: Netflix, Kodi i ciężkie pliki mkv podawane z zewn dysku ssd. Ma działać i tyle.
 3. Zamówiłem już nvidia shield 2019 pro. Lektura z forów zaprowadziła mnie do takiego właśnie kroku...
 4. Póki co jest 9. Na forach jednak króluje opinia, że gdy numer andka zmienia o jeden w górę to ponoć reset warto dla płynności.
 5. Stick odpalony i dziewczyny zadowolone Pojawił się do pobrania update andka. Brać i potem reset? Update poprawia jego działanie, czy raczej zamula? P.S. Czytalem w necie i ponoć warto pobrać. P.S. 2) Czy po wgraniu aktualizacji (był andek 9 i jest nadal) trzeba zrobić reset, czy tylko, gdy zmienia się andek z 9 do 10?
 6. Dzięki za wyczerpujące i rzeczowe info. Zamówiłem 2019 pro w x-com. Ale kiedy będzie dostawa - sami nie wiedzą... P.S. Mam i polecam.
 7. W pt odbieram z empiku. Kupiłem dziewczynom pod tv (głównie bajeczki). Ja jestem coraz bliżej zakupu nvidia shield 2019 pro.
 8. Słyszałem, że muli i szarpie. Chodzi o 1080P. Jakie są Wasze wrażenia? Warto to instalować?
 9. Podpytałem markety, ale pewnie sami nie wiedzą... A czy zakup tego modelu: Nvidia Shield TV Streaming 16GB ATV102 Będzie dużo gorszym wyborem? Czym się one generalnie różnią? Już doczytałem, że extractor HDMI audio, rozwiąże mój problem braku wzmachola z HDMI. Są takie urządzenia, potrafiące ogarnąć i 4K: https://allegro.pl/oferta/extractor-hdmi-audio-s-pidf-5-1ch-rca-l-r-2-0ch-9119361666?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
 10. Pytanie, czy będą dostępne. Na rynku ich raczej mało, co? Ja i tak opcji konsola nie potrzebuję, bo nie gram wcale.
 11. Pomysł super. Czyli na wyjściu mam mini jack stereo, tak?Oby nie było takiej sytuacji, że będzie rozjazd pomiędzy dźwiękiem a obrazem. Pytanie, jak szybko przetwarza ten stick pod USB... Może ten nawet dla mnie ciekawszy, bo od razu ma wyjście na chinch: https://allegro.pl/oferta/dac-usb-cmedia-cm108b-9693271436?utm_medium=app_share&utm_source=facebook A czy oficjalne wsparcie Netflix - ma też ten box? https://allegro.pl/oferta/nvidia-shield-tv-streaming-16gb-fvat23-atv102-9774604849?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
 12. Wszystko pięknie, tylko ja muszę mieć boxa z audio OUT, gdyż mój stary dobry wzmacniacz nie posiada HDMI. Muszę audio podać do audio IN (na 2x CHINCH). I tutaj pozostaje mi tylko badziew od Xiaomi.
 13. No i tego oczekiwałem. Dzięki. De facto wszystko gdzieś już było gdzieś opisane. Ale po to są fora, aby pytać. Ja chętnie się dzielę wiedzą w tematach, które sam przetestowałem. @up: Chodziło mi o to, że kupno huba na USB 3.0 ma sens tylko dla boxów, które mają na pokładzie port USB 3.0. Mam nadzieję, że teraz jest to jasne i się z tą tezą zgadzasz?
 14. A możesz podać więcej konkretów? Bo widzę, że masz wiedzę, ale nie bardzo chcesz się nią podzielić z innymi, tylko zgrywasz cwaniaka... Z USB kompletnie nie zrozumiałeś mojej idei. Przeczytaj raz jeszcze. Każdy z boxow może się skończyć. Netflix rozdaje karty i zależy to nie od mocy boxa, a od ilości wyprodukowania danego modelu. Poleć zatem boxy (poza tymi dwoma), które mają oficjalne wsparcie. Najlepiej z android tv na pokładzie.
 15. Mecool POSIADA certyfikat Google. Fora mówią, że metodą pokazaną na tym filmiku (kliknij i poświęć odrobinę czasu) - da się to zrobić. Oczywiście nie oficjalnymi apkami, bo to ma dane z boxow jedynie Xiaomi i Nvidia. Sens zakupu huba USB 3.0 jest wtedy, gdy nie posiada takowy port. I tylko wtedy masz na LAN sensowne osiągi. Proste.
×
×
 • Create New...