Maciek1

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Maciek1

 • Rank
  Nowy
 1. Faktycznie! Po kliknięciu na dzisiejsza aktywność, pojawia się możliwość cofania się w czasie. Dzięki!
 2. Niestety do wczorajszego pływania nie udało mi się dostać. Na pomarańczowym ekranie głównym Mi FIT mam kółeczko, którego naciśnięcie powoduje ściągnięcie danych z opaski (synchronizację), pod kółeczkiem jest ramka z informacjami o śnie, tętnie i wadze, pod tymi danymi znajduje się opcja "pokaż więcej". Po kliknięciu "pokaż więcej" następuje synchronizacja i Mi FIT przechodzi do ekranu "Mój status", gdzie rozwinięte są informacje o śnie, tętnie i wadze. Przewijanie w lewo nie działa, w prawo prowadzi do ekranu "Moje treningi". Na ekranie "Moje treningi" pływanie by się pewnie pojawiało ale są tu dane tylko z dzisiaj. Jak przejść do wczorajszych treningów?
 3. Dzięki za pomoc. Faktycznie te strzałki to zabezpieczenie. Aby zatrzymać zliczanie trzeba: 1. przytrzymać palec poniżej wyświetlacza, wyświetlą się pomarańczowe cyferki dotyczące treningu, 2. przeciągnąć palcem po wyświetlaczu, pojawią się wówczas zielone strzałki, 3. dwa razy przeciągnąć strzałki we wskazanych kierunkach, pojawi się wówczas ekran z pomarańczowymi cyferkami, 4. ponownie przytrzymać palec poniżej wyświetlacza, wyświetli się wówczas ekran pauzy, 5. nie puszczać palca do czasu gdy nie narysuje się pełny okrąg.
 4. Ten algorytm zatrzymania działa mi dla wszystkich rodzajów treningów, ale nie dla pływania. Przytrzymanie palca pod wyświetlaczem opaski prowadzi do pojawienia się tych zielonych elementów. Jak z nich przejść do ekrany pauzy??? Aby to sprawdzić nie trzeba mieć kontaktu z wodą. Wystarczy włączyć sobie trening pływania, poruszać rękami na sucho i spróbować zatrzymać zliczanie danych przez opaskę. Jak nacisnę DALEJ na ekranie STATUS, to pojawia się więcej informacji, ale tylko z dzisiaj. Jak przeglądnąć informacje o wczorajszym pływaniu?
 5. Mam 2 pytania do osób korzystających z opaski Mi Band 4: 1. W jaki sposób zatrzymuje się zliczanie danych pływania? Jak dotykam opaski po pływaniu wyświetlają mi się albo przewijalny ekran z pomarańczowymi cyferkami obrazującymi: aktualną godzinę, czas treningu, przepłynięty dystans, spalone kalorie, uderzenia i liczbę uderzeń, albo ekran z jakimiś zielonymi elementami pomiędzy którymi mrugają białe kropki, elementy te zmieniają się miejscami gdy dotyka się ekranu. niekiedy pojawia się znaczek pauzy na czerwonym tle z napisem aby go przytrzymać i wówczas niekiedy udaje mi się nim zatrzymać zliczanie, ale kompletnie nie wiem co zrobić by ten znaczek wywołać. Pojawia się co 50 dotknięcie ekranu - raczej losowo. 2. Jak w aplikacji Mi Fit zobaczyć jakiekolwiek informacje o pływaniu? Mimo iż opaska wiedziała wczoraj, że pływam, to program Mi Fit wyświetla mi w czasie tego pływania spacer... Używam wersji 4.0.9. Nie widzę w programie żadnego menu dotyczącego pływania... są tylko opcje: status, spacer, bieganie i jazda na rowerze.