Stratus

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Stratus

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Czy ktoś spotkał się z problemem bardzo słabego działania sieci WIFI wystawionej przez wzmacniacz sygnału? Wifi z głównej sieci działa idealnie na wszystkich telefonach: MI 9 , Redmin Note 5 i Redmi Note 8 Pro ( 300Mb/60Mb) Wifi ze wzmacniacza działa idealnie na Mi 9 i Note 5 a Note 8 Pro niestety nie przekracza 2Mb. Czasem podskoczy do kilkunastu. Zaznaczony jest jest z sieci głównej, pozostałe z EXT. Wszystko po 5GHz. \ Wzmacniacz: https://www.tp-link.com/pl/home-networking/range-extender/re200/ Rourter: https://www.tp-link.com/pl/home-networking/wifi-router/archer-c7/ Łącze: 600Mb/60Mb - po kablu stabilne. Jakieś pomysły? Ktokolwiek się czymś takim spotkał?
 2. Nie wiesz, czy można go gdzieś kupić? Takiej tarczy też szukam. Zacisk już jedzie.
 3. Czy ktoś wie, co to za adapter? Widzę go na wielu modyfikacjach z tymi zaciskami więc musi być gdzieś do kupienia ale nie jestem w stanie go namierzyć. Dzięki za pomoc.
 4. Wersja PRO. Wszystko zależy od trasy, ilości zatrzymań i startów oraz górek. Ale przez miasto jadąc (Warszawa) realnie 25km. O to mi właśnie chodziło (pkt 4) Dzięki.
 5. Właśnie dla tego zależy mi na modulacji, żeby panować nad punktem utraty przyczepności a ja ważę 120kg.
 6. Ja mam wersję PRO wiec mam tarczę 120mm, szukałem albo większej nieco, albo lepszej jakości, o szerszym wieńcu który zwiększy powierzchnię styku z klockami a tym samym siłę hamowania. A jak jest z modulacją w tych zaciskach x-tech? Czy działają w miarę płynnie czy raczej 0-1?
 7. Chciałbym zebrać wszystkie informacje w jednym wątku, bo temat przewija się w kilku miejscach. Chciałbym zmodyfikować (wymienić) zacisk i tarcze. Z uwagi na swoje gabaryty potrzebuje dobrego hamulca ale ... No właśnie kilka pytań: 1. Zacisk wybrałem x-tech tu brak pytań. 2. Tarcza - chciałbym zamontować większą lecz nigdzie nie mogę znaleźć takich na 5 śrub. 3. Adapter - tu najwięcej wątpliwości, jakieś sprawdzone dostępne do zakupu? Szukam tylko metalowych. Nie ufam wydrukom 3d. 4. Klamka hamulca po za funkcja hamowania po przekroczeniu pewnego poziomu nacisku wyłącza również silnik oraz tempomat. Pytanie czy można regulować ten punkt kiedy to następuje. Obecnie dzieje się to przy dość mocnym nacisku. Z góry dziękuję za wszelkie rady.