trakcyjny

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About trakcyjny

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 1S

Recent Profile Visitors

522 profile views
 1. Testowałem telefon w AnTuTu i testowo odpaliłem najpierw test bez włączonego trybu wydajnego. Ku mojemu zdziwieniu różnica w wynikach w tych dwóch trybach jest pomijalnie mała! Normalny: ~21 500 punktów Wydajny: ~21 800 punktów Czy to normalne, myślałem, że tryb normalny ma w jakiś sposób ograniczony procesor/GPU etc. przez co wynik będzie dużo mniejszy. Czy może jest to wina AnTuTu który i tak wykorzystuje maksimum mocy obliczeniowej bez względu na tryb wydajności? Czyli w sumie włączanie trybu 'Wydajny' do gier i tak nie ma sensu bo różnica będzie minimalna?
 2. O, dziękuję! To dopiero początek mojej przygody z MIUI i nie przeglądałem changelogów poprzednich wersji. Po prostu myślałem, że coś źle instaluje/coś jest nie tak z telefonem. Skoro instalacja nie przebiega zgodnie z instrukcją (powrót apek po resecie i ponownej instalacji MIUIPolska). Mówisz o tej aplikacji od forumowicza: http://miuipolska.pl/forum/topic/3621-mikey-3xx-pl/page-1 ? PS. Jeszcze małe pytanko: Czy aplikacja MiFit w MIUIPolska nie powinna się nazywać MiOpaska? ----------- EDIT Nie jestem pewny, ale po długich dziejszych zabawach (instalacja starej wersji która była od początku MIUIeu, upadte.zip) i późniejszych instalacjach MIUIPolska i resetach znikała tylko MiKey. Ale wydaje mi się, że po rozpakowaniu w folderze 'Polecane' było więcej apek. Ale jak rozumiem to te chińskie które miały zniknąć. Obecnie (czysty MIUIPolska najnowszy) mam: Strona 1: Aparat, Galeria, Muzyka, Motywy, Ustawienia, Sklep Play, Narzędzia (12 apek, Aktualizacja etc.), Panel Ster.. (<- w sumie co to jest?) Strona 2: Kalendarz, Notatki, Pogoda, Wideo, folder Polecane (-> apka Kuaipan), MiFit, Autoryzacj.., CM Transf.. Więc brakuje mi tylko MiKey, ale pobrałem tę z naszego forum i ją zainstaluje. Więc chyba nic mi więcej nie brakuje?
 3. Wersja MIUI i posiadany smartfon: 5.8.6, Redmi Note 1S Opis znalezionego błędu / problemu: Gdy była jeszcze wersja EU na telefonie było dużo więcej aplikacji. Po instalacji MIUIPolska nadal zostały. By pozbyć się niepotrzebnych appek zrobiłem reset fabryczny (wraz z czyszczeniem pamięci) i teraz po ponownej instalacji MIUIPolska nadal brakuje kilku aplikacji, na pewno MiKey i pewnie też innych Co zrobić, by telefon był czysty ale po instalacji MIUIPolska pojawiły się te aplikacje które powinny? To wina nowszych wersji MIUIPolska? Zainstalować starszą? Może Wipe w MiRecovery pomoże?
 4. Mi niestety ani razu nie udało się zrobić ostrego zdjęcia, na podglądzie też oczywiście są nieostre. Próbowałem i różne warunki światła, sceny, ISO nawet teraz przestawiłem na 10MPx - bez zmian. Raczej wyślę to do Czech jednak, może jak nic nie uda się zrobić to chociaż dadzą inny egzemplarz, bez tego problemu...
 5. Tak, wyślę. Bo brak możliwości zrobienia ostrego zdjęcia tekstu, odczytania sporego QR to patologia. Ale bateria chyba jest w porządku, testowałem teraz Antutu ogólnie, multitouch i stabilność, pobierałem apki z GP przez WiFi i spadło do 28%. No ale aparat to tragedia i to na pewno problem do wymiany. Dodatkowo jeszcze farba na przycisku power/blokada była od początku trochę odpryśnięta i teraz podczas zwykłego naciskania zeszła troszkę dalej... A poza tym telefon bardzo przyjemny, że też muszę mieć takiego pecha XFS nie robi póki co problemów, dodatkowo podobno do 15$ zwracają za przesyłkę. Dostanę jakiś 'paragon' na poczcie? Mam nadzieję, że w następnym tygodniu będę mógł już się w pełni nim cieszyć.
 6. A dostałeś już swojego Redmi Note 4G 2GB? Nie masz problemu z aparatem?
 7. Tak, przywracałem ustawienia fabryczne, instalowałem MIUI Polska - nic to nie dało MiFlash nie robiłem - bo po co? ROMy (aktualizacje - najpierw od Xiaomi, potem MIUI Polska) instalują się bez problemów. Kolejny problem Wygląda jakby telefon a raczej bateria, zacięła się na 38% przez noc nic nie spadło teraz coś robię i nadal jest 38%... EDIT: Chociaż teraz jest 37%. Ale podładowałem chwilę kablem USB było 42 i szybko spadło do 38. Sam nie wiem...
 8. Piszę także tutaj bo to chyba lepsze miejsce: Zakupiłem z XFS.com, czarny Redmi Note 4G 2GB. I mam następujący problem. W moim telefonie uszkodzony jest tylni/główny aparat. Kompletnie nie łapie ostrości na małe odległości. Na większe też jest nieciekawie. A przedni bez większych problemów robi nawet nawet ostre zdjęcia - ale od niego cudów nie oczekuje. Rozmawiałem z XFS i mam im go wysłać i wymienią aparat albo cały telefon... Nie wiem czy to ja mam takiego pecha czy to jakaś felerna seria. W internecie są tematy na en.miui.com i tam też pomagała dopiero wymiana w serwisie. Ehh a miałem nadzieję, się nim już cieszyć. Próbka o czym mówię. Zdjęcie z rozsądnej odległości z której inne telefony nie mają problemu robić w miarę ostrych zdjęć, a tu tragedia, jak przez mgłę. Oczywiście zasłonka z aparatu zdjęta. MIUI też do najnowszej wersji zaktualizowany. Aparat na ustawieniach domyślnych. Problem hardwareowy EDIT: Oczywiście to wycinek zdjęcia, pudełko zajmuje tam część - całe jest za duże. Stół też ostrości nie ma. Zresztą zdjęcia z tylko pudełkiem w kadrze bez stołu też nie ostre. To samo z automatycznym focusem i ręcznym. Reklamacja w XFS.com Wysyłał ktoś na gwarancję do XFS? Bo chcą żebym im go wysłał do Czech. Ile kosztuje taka paczka? Jak im to wysłać? W oryginalnym opakowaniu? Sam telefon, bez instrukcji, USB, ładowarki? Z baterią czy bez?
 9. Też właśnie zakupiłem ten telefon (wczoraj dostałem) i mam pytanie do @mrosi i do @redmi. Zakupiłem z XFS.com, czarny Redmi Note 4G 2GB. I mam następujący problem. W moim telefonie uszkodzony jest tylni/główny aparat. Kompletnie nie łapie ostrości na małe odległości. Na większe też jest nieciekawie. A przedni bez większych problemów robi nawet nawet ostre zdjęcia - ale od niego cudów nie oczekuje. Rozmawiałem z XFS i mam im go wysłać i wymienią aparat albo cały telefon... Nie wiem czy to ja mam takiego pecha czy to jakaś felerna seria. W internecie są tematy na en.miui.com i tam też pomagała dopiero wymiana w serwisie. Ehh a miałem nadzieję, się nim już cieszyć. Próbka o czym mówię. Zdjęcie z rozsądnej odległości z której inne telefony nie mają problemu robić w miarę ostrych zdjęć, a tu tragedia, jak przez mgłę. Oczywiście zasłonka z aparatu zdjęta. MIUI też do najnowszej wersji zaktualizowany. Aparat na ustawieniach domyślnych. Problem hardwareowy EDIT: Oczywiście to wycinek zdjęcia, pudełko zajmuje tam część - całe jest za duże. Stół też ostrości nie ma. Zresztą zdjęcia z tylko pudełkiem w kadrze bez stołu też nie ostre. To samo z automatycznym focusem i ręcznym. Tak na marginesie - wysyłał ktoś na gwarancję do XFS? Bo chcą żebym im go wysłał do Czech. Ile kosztuje taka paczka? Jak im to wysłać? W oryginalnym opakowaniu? Sam telefon, bez instrukcji, USB, ładowarki? Z baterią czy bez?