Jump to content

papasmerf112

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

papasmerf112's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witam mam problem z ładowaniem smartfona xiaomi redmi note 9. Podłączyłem go kiedy mial 4% i nagle telefon się wylączył nie da się go włączyć z powrotem, pokazuje mi jedynie ikonkę pustej baterii. Nie działa odłączenie i włączenie z powrotem telefon nie chce się włączyć. Mineła godzina a telefon dalej nie reaguje oprócz wyświetlania tej ikonki. co to może oznaczać??
  2. Mam nowa opaske mi band 4, nie posiadam jej nawet miesiac a juz nie wiem co sie z nia dzieje pierwszego dnia kiedy laczylem opaske z telefonem itd powiadomienia przychodzily, az nagle nic od razu uprzedzam ze opaska jest polaczona z telefonem mam wlaczone bluetooth, mam ustawione konkretne aplikacje i wszystko zrobione tak jak trzeba, bo przeciez te powiadomienia przychodzily. pobieralem nawet aplikacje typu mi band 4 notify a i tak powiadomien wciaz brak. wie ktos o co moze chodzic?
  3. mój telefon sam się wyłączył i włączył, a u dołu miałem właśnie taki komunikat. takie coś się wydarzyło pierwszy raz, o co może z tym chodzić??
×
×
  • Create New...